Люся_Алельсинкина• 23 августа 2023
Ответ дляrybka21
хуйло терміново покинуло курськ
Чемоданчик забуло?
frumoasa17• 23 августа 2023
Ответ дляS-lana
Как раз период для моста самый удачный. Дед, сейчас , наверное в бункер шпарит. Там нет по ходу следования его кортежа такого же ппо ?
І це було б класно.
frumoasa17• 23 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Росіяни навіть Пригожина замочили нам до свят. От що таке, коли в РФ не існує ніякої внутрішньої політики. Є лише україноцентричність.
У нас багато замовлень є.
Люся_Алельсинкина• 23 августа 2023
Ответ дляLeto32
Удалено администрацией...
Расчєловєчілісь, кошмар ..
Ви родичка йцосі Кобзона? Хоча б почитайте про його зв´яки з криміналітетом. накроту та інші темні сторони. а тоді вже згадуйте, що воно співаком було під прикриттям.
А ще уродженець Донеччини, ненавидів Україну так. як остання наволоч.