Rosa Blanca• 24 августа 2023
Ответ дляFilomena
Є версія, що з африканських благодатних просторів завантажили ящик вина в літак)
Цікаво, чи не з´явиться на тих просторах оновлене ліцо з нетиповою північною засмагою. Такі ’герої’ мають злітати у повітря з клозету, у ліфті(за традицією), з вікна, якось меньш пафосно, бо нагадує шоу демонстративне.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
хуйло терміново покинуло курськ
От жеж блін. Хоч би здохло в тому бункері.
Rosa Blanca• 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
хуйло терміново покинуло курськ
Не той курськ, ох, не той... Якби воно терміново покинуло цей світ... І щоб трійників не лишилось
Ответ дляЕвга-9246
Хто знає, наскільки вона правду каже?
Я недавно стежу, бачила про школи писала, що буде багато руйнувань, а сьогодні в нас школу розбомбили(
Ну вот посмотрите на ее правду) После прихода к ней СБУ естественно извинялась. Вечно выкладывает какие-то видео рашинские и горюет. Проросийская недоблогер она
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
Именно сегодня ВКС РФ возглавил генерал Афзалов, вместо находящегося под арестом Суровикина.
Войска ПВО входят в состав ВКС РФ.
Ну що ж, з почином його. Гарно почав, хай темпи не забавляє
Rosa Blanca• 24 августа 2023
Ответ дляasjaua
Блін...шкода... шкода що в тому літаку не 140 млн рускіх на чолі з кашляючим дідом летіло і те що він не на багатоповерхівку їхню впав((( це ж треба щоб так мало повезло (((
Так, гарна друга дата могла б бути у такої кількості. Вони ж їх не дарма підбирають...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот я писала выше
Рашке они надо были для Африки, именно сейчас, а не надо был пригожин - конкурентам в африке
Щось я думаю, що кришку чайника ( Кремля) починало зривати, тому була ясна і чітка демонстрація для «опозиції» що з ними буде.
Тепер чекаємо, що далі. Хуйло не зря в будку побіг.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ для taka
Вы не понимаете о чем я пишу, и вряд ли поймёте
Хто там хотів катьку чи сару. Ось новенька на зміні. Щас і інші підтягнуться
MashaizDusha• 24 августа 2023
от тепер все стало на свої місця.
Бо я іноді сиділа й думала, ну як так, пішов на пуйла й зостався живий. В версію про інсценіровку не дуже вірилося, надто складно для пуйла й надто великі жертви в процесі (збиті власні літаки).
Яка ж гарна новина. Павуки в банці одне одного жеруть.
MashaizDusha• 24 августа 2023
Ответ дляzmeika
Так народ тепер його до лику святих зарахує-святий Євгеній- помер мученицькою смертю
ну їм не звикати, в них і Сталіна десь там в святого записували.
MashaizDusha• 24 августа 2023
Ответ для-Инга-
нет, хуже, поп благодарил Сталина, что благодаря его репрессиям много святых, душ невинно убиенных... Почти дословно.
хахаха! ’если человек идиот - это надолго’. Це як раз про росіян. Треба ж таке наворотити. Так Гітлеру теж треба було дякувати тоді, скільки ще він до раю відправив!
Ответ дляMashaizDusha
Точно. А ще, з цієї хворої логіки, дякуючи гітлеру з´явилась купа героїв радянського союзу)
рускіє- каргонація, реально
ПЛЮС-МИНУС• 24 августа 2023
Ответ для-Инга-
а что там кстати с голосом на видео- выступлении во время брикса, я не читала, к чему пришли что за ’сбой’)?
как вариант, человек, который отвечал за выведение видоса в эфир, перепутал звуковые дороги и включил озвучку телесуфлёра.
ПЛЮС-МИНУС• 24 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
им же как-то нужно оправдывать свои имперские закидоны.
вот и тулят везде свою вселенскую скорбь о потерянном союзе и о великом вожде-победителе.