Katerina_Knows• 24 августа 2023
Ответ дляЕвга-9246
Хто знає, наскільки вона правду каже?
Я недавно стежу, бачила про школи писала, що буде багато руйнувань, а сьогодні в нас школу розбомбили(
яку саме?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Дівчата, щас звісно все перечитаю, Но скажіть, чи є підтвердження. Я поки за вином в магазин згоріла ви вже 15 сторінок написали. Хоча сьодні є за шо випити, і за наш рідненький прапор, і за новенький гелікоптер в ЗСУ, ну і вдачі хлопцям з дронами, С400 знищено, хай влучають частіше і гучніше.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та є вже
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Пусть завтра будет очередной поход на маскву , прям отлично было бы , подарок к дню нашей Независимости!
Ні, хай 24.08 щоб зовсім хуйло обісрався. Він і так з країни боїться виіхати, крісло старожить
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тю. Має бути заначка на такі випадки😁
Katerina_Knows• 24 августа 2023
Ответ дляЕвга-9246
На Сумщині
а в Херсоні цієї ночі? не знаєте про таке?
Olga Zelenyak• 24 августа 2023
Ответ дляSuertq
Ну литвиненко его сдал западу
А этот до такого не докатился.
Ещё и в войне поддержал его.
А этот до такого не докатился.
Ещё и в войне поддержал его.
А пригожин организовал поход на москву, показав всему миру, что можно спокойно пройти через несколько областей раши.
Espresso_caffe• 24 августа 2023
Ответ дляFilomena
Але тиша. Видно по шапці вже отримали. Чекають нові рознарядки
поминают своего босса-бесславного ублюдка, этот упырь же был идеологом и создателем их фабрики ботов
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляLeto32
Удалено администрацией...
Ой, а что такое? СкучаЄтЄ за видающимся певцом?
Olga Zelenyak• 24 августа 2023
Ответ дляSuertq
Это тоже было продумано
Если это было продуманно, зачем убивать пригожина? Он 2 месяца жил поживал, ничего в раше такого не произошло, когда его не арестовали, а наоборот, все вернули и дали возможность заниматься обычными делами. Смысл его убивать?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
Та є вже
Дякую. Хай земля йому буде скловатою 🥂
О! І ще, хай частіше до хуйла тепер приходить і зве за собою. Бо та мразота дуже забобонна, може коні двине з переляку.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляFilomena
Тю. Має бути заначка на такі випадки😁
Випила 4. Теж гарний і врожайний для зсу день був))