Як перевести дитину с гв на суміш,якщо відмовляється все випльовує .Суміші пробували різні .
Пов:знову вагітна
Ответ дляСветік
Малютка зовсім. Спробуйте декілька видів, хоч і не дешево це. Не добре це звучить, але, коли буде взагалі голодна, то буде їсти. Ще трохи потерпіти, потім почнеться прикорм.
Вже пробувала і вичікувала і все одно ніяк,не хоче суміш .Молоко своє ,навіть ,давала с пляшечки і пила ,а суміш не хоче
prosto_aisha• 23 августа 2023
Ответ дляLiliiaSh
Можно кормить всю беременность. А дальше можно тандемом.
Капець, які жертви заради ГВ....
prosto_aisha• 23 августа 2023
Ответ дляСветік
Вище відповідь. Маленька 4.5 місяців
Не така вже і маленька,в мене з такого віку на суміші і докорм каші пюре починала...
prosto_aisha• 23 августа 2023
Ответ дляLiliiaSh
Почему жертвы, если это всех устраивает? Не переносите свой травмирующий опыт на других.
У меня он не травмирующий, с гв не сложилось, но я и не расстроилась . Дети погодки. Да и вообще не всем подходит и нравится ГВ
prosto_aisha• 23 августа 2023
Ответ дляСветік
Тож проблема, що суміші не хоче. Маленька, щоб взагалі від них відмовиться
Пробувати різні, періодично пропонувати, звикне. Можливо змінити пляшечку. Моїй подобалася одна, інших фірм ні.