Дякую_аж_підскакую• 24 августа 2023
Питання про роботу чоловіка та майно на співбесіді, чи то норма?.
На співбесіді майбутній керівник, не ейч ар, окрім професійних,задавала дивні особисті питання: своя квартира чи винаймаю, відповіла, що своя. Запитали чи в кредит куплена чи ні, відповіла, нема кредитів, те ж саме про авто. Про роботу та зарплату чоловіка та маю кота чи собаку. Про знак зодіаку, відповіла. По міміці було видно, що мої відповіді їй не подобаються. Компанія лідер у своїй сфері, зарплата нормальна перспективи є, неначе, у професійних питаннях дійшли згоди, було видно, що їй цікаво, але після особистих, вона швидко звернула розмову. Хоч я відповідала спокійно. Це зараз норма, бо вже років 6 не ходила на співбесіди.
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляДуболом
Случайно не в банк собеседование было?
Ні, медична сфера.
Дайте подуться• 24 августа 2023
У меня такое на собеседование в Еву спрашивали, на должность обычного продавца
А я женатая• 24 августа 2023
Ні, не норма. Часто питають за дітей і якого віку, бо ніхто не хоче мати співробітника який буде постійно на лікарняному, а за зарплату чоловіка, кридити, машини, квартири - це взагалі не їх справа.
МамОмужа• 24 августа 2023
Для мене норма запитати район проживання і чи зручна логістика на роботу та склад сім´ї. Майно точно ні
Дуболом• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні, медична сфера.
Я лет 10 назад, когда устраивалась в банк, тоже через такие тупые вопросы прошла. Даже спрашивали, стоит ли у меня на столе в комнате чашка. Про шкаф было, про вещи. Разный бред. Зачем - без понятия
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Ну тут посада не зовсім звичайна, але що дасть знак зодіаку.
МамОмужа• 24 августа 2023
Ответ дляДуболом
Похоже на тупые загоны hr
Дайте подуться• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Согласна. Ни мой знак зодиака, ни что либо другое их касаться не должно. Зачем вы отвечали на эти вопросы? Можно же было просто проигнорировать их?
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Про дітей зрозуміло, а все інше дивно.
МЕСТО_Встречи• 24 августа 2023
Похоже ваши интервьюеры начитались «модных» вопросов.
Считается, если у человека съемное жилье или кредит, то он более надежный работник, так как ежемесячные платежи не позволят с легкостью бросить работу.
Наличие мужа, кажется, тоже не ок, так как, в случае чего, вас есть кому подстраховать.
Бегите оттуда 😅
Дуболом• 24 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Похоже на тупые загоны hr
Так то уже не hr был, то уже следующий этап, по видео с руководителем каким-то из главного офиса
Бабця в мештах• 24 августа 2023
Эти вопросы задают с той целью, чтоб найти раба, который будет в заложниках у собственных обстоятельств. Если у людей ипотека, кредиты, то он 100 раз подумает, перед увольнением. А если у человека нет финансовых обязательств, то не будет терпеть на работе то, что ему не нравиться и легко уволится.
Allein74999• 24 августа 2023
Квартира и кредиты, это чтобы понимать, как сильно вы будете держаться за работу и какие веревки с вас можно вить
Обращеница• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
мене спитали про знак зодіаку і їм не підійшла, бо з тільцями директор не спрацьовується
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Похоже на тупые загоны hr
Якби то був ейчар, а не директорка та співвласниця.
А я женатая• 24 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Зодіак має сенс питати разом із точною датою народження, тоді це має значення, щоб зрозуміти що за людина. Але в цьому ще потрібно розбиратись, а не просто так Лев чи Риба ))) Та й у резюме зазвичай багато хто вказує точну дату, бо у нашому суспільстві требують вказати - ейджизм((
Зліпок ступні• 24 августа 2023
Ответ дляОбращеница
А в резюме даты рождения не видно и понять нельзя, кто кандидат по гороскопу? Шизанулись совсем, сочувствую...
ЛісАпетная• 24 августа 2023
Керівник одного з відділів компанії навмисно обирала собі в команду одиноких матерів, тих, хто винаймає житло, вчорашніх студентів, які мають мало фінансових можливостей для маневру.
Дякую_аж_підскакую
• 24 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Дата була в резюме, воно в неї було роздруковане, щодо віку,ми одного віку з інтнрв´юєром були.
Киев_Елена• 24 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Вот оттого ответы автора и не понравились, что кредитов нет)
Из Кукуева я• 24 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Бегите оттуда 😅
Точно, наверное, это какая-то новая мода. Раньше было ‘продайте мне эту ручку’ и прочая чушь.
На вопросы личного характера не отвечала бы вообще. Берега попутали совсем.
А я женатая• 24 августа 2023
Ответ дляОбращеница
Треба було дати директору підсрачника на прощання, як справжній Тілець
Завтра не пью• 24 августа 2023
Може задавали такі запитання, щоб дізнатися, наскільки Ви фінансово незалежні, наскільки можна Вас гнобити і давати позапланову роботи.
Якщо у людини є своє житло, підтримка, то вона не буде працювати понаднормово, не буде терпіти.
Послушная• 24 августа 2023
У меня тоже похожее было. Спрашивали: квартира в аренде или своя, наличие авто и марку, где и кем работает муж и его доход, телефоны родителей и братьев/сестер, наличие соцсетей и как активно я ими пользуюсь, планирую ли я второго ребенка. Бежала с того собеседования аж волосы назад))))
МЕСТО_Встречи• 24 августа 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Мда, дошло уже и до такого…
С ума сойти!
Да это просто или от «большого ума» или потому что кандидатов много.
А когда кандидатов мало, или много неадекватных, то о наличии своего жилья, мужа и знак задиака уже не спрашивают.
Любые подходят)
Из Кукуева я• 24 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
100%
Відповів всім• 24 августа 2023
Це все не стосується роботодавців і негарно питати. Вони могли мати метою перевірити вашу реакцію на проблемних клієнтів.