КапитанльнаЯ• 25 августа 2023
Кондиціонер в клас
Я в розпачі, тому що батьки вирішили купити в клас кондиціонер. Моїй дитині не можна знаходитись весь час під кондиціонером і тепер вже ясно, що клас ніколи провітрюватись не буде і віруси будуть просто залишатись у приміщенні. Більшість батьків за.Як можна протидіяти?
Тумба-юмба• 25 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
Везде шторы блэкаут помогают
И только в Украине, с зп 500 уе, надо срочно кондей
В Києві від КМДА можна було виграти конкурс проектів і тоді з бюджету фінансувався проект. Наша школа декілька років вигравала різні проекти. І жалюзі і внутрішній дворик і інтерактивні дошки з ПК, принтерами, і спортінвентпр. Та і купу всього. Так що жалюзі в мене в кабінеті - це точно не гроші батьків
А стосовно штор блекаут, то як вони допоможуть? Якщо в кабінетах їх повісити, то однак температура буде 28-30 не менше (зараз 33-42))))
КапитанльнаЯ
• 25 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Автор, я б поцікавилась про правомірність такої покупки в клас
Я не хочу вже сперечатись, тому що не факт що ми залишимся в цій школі.Якщо будемо постійно хворіти, то мені простіше буде їхати далі закордон, де діти набагато більше часу на вулиці проводять в школі і все за правилами, про котрі принаймі завчасно відомо , без цих дивних ініціювань в останню мить.
Вот Она Я• 25 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор, я вас сейчас добью. Простите. Но, заграницей сопли, кашель и температура - это не повод не идти а школу. С соплями все вокруг. Младшие с зелёными до пупа. Директор лично говорит, парацетамол дали и в школу, пожалуйста. Пропуски караются штрафами, а педиатр дома не оставит из-за сопель, кашля или 38 температуры. Можете создать отдельный пост ю, девочки вам расскажут. Вы ужаснетесь. Ваш путь или закалять ребёнка или семейное обучение
Дівчина заглядєніє• 25 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
так, їхати за кордон набагато простіше, їдьте вже зараз, бо скоро школа, а ще житло зняти, вибрати школу, оформити документи ,влаштуватися на роботу
Кредитная• 25 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
Сто процентов. А ещё дети могут сидеть прям на бетонном полу. А могут и прилечь если захочется.
И да, никакого семейного обучения. Соцслужба бдит чтобы дети посещали школу.
Автор перепада температур боится. У нас в школе +25 примерно, не жарче, климат система. А на улице 30+ в тени и все 45+ на солнце начина с мая.
Гага Газу• 25 августа 2023
Я была против и не сдавала. Когда этот вопрос поднимался в нашем классе не было даже намеков на учебу в июне, окна кабинета выходят на запад и солнце появляется только после 12 и дети не всегда занимаются в своем кабинете, А частенько расходятся по другим. Это были мои аргументы.
Кондер стоит уже 4 года и только в начале этого лета была явная необходимость его использования, но администрация школы запретила из соображений солидарности с энергосистемой страны)))))
Вот Она Я• 25 августа 2023
Ответ дляКредитная
Автор не поверит. Скажет - заговор
Дело было давно• 25 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Мы с семье не пользуемся кондиционером. У меня муж болеет. Как попадет под охлаждение- отит. Уже лет 20. Если Вы мне скажете про врачей - я Вас туда же пошлю) это не лечится!
Температура улица- дом не может быть разной ( 10 град).
А про закалку- так это в бассейн и спорт, а не в класс
Да уж ... Это точно не лечится
Послушная• 25 августа 2023
Ответ дляБяки-козяки
ну по грибах - з легкістю.... це болячка останніх років по багатьюм приміщенням. не тільки школи, а і хорчові підпримства, лікарні ( неправильна екплуетація або побудова системи вентиляції - ось основна причина.
а протокол вам навіщо? і , доречі, це комерційна таємниця тієї юр. особи, що замовляє випробування. так шо вам тут в повідомлення тикати протокол точно не буду.
Та звісно ж не будете, тому що у вас його немає. Ніякого протоколу та ніякого дослідження. Особливо протоколу дослідження. Тому все що ви написали: лише пусті слова.
Поросенка• 25 августа 2023
У нас есть кондиционер в классе.Очень спасал в прошлом году когда выключали электричество и экономили на газе.Использовали для обогрева класса.У старшего дети в куртках сидели в той же школе потому что в классе холодно было
Малая еще та• 25 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Детям не будут же делать прям холод.
Ага)
Малая еще та• 25 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
везет автор, у вас адекватные родители в классе. Это ж мечта, чтоб дети от жары не загибались в классе. Обсудите с учителем обязательное проветривание в классе и все будет ок
Не цукрові, нічого з ними не буде
Малая еще та• 25 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Я б хотіла, щоб наші купили, але всі жлоби
Ви ні, то купіть
Молода і нерозважлива• 25 августа 2023
От дурні... Уявляєте, яке буде неподобство, якщо не дай Боже знов почнуться блекаути? Краще б вже на екофлоу чи повербанки з ліхтариками скинулись.
Малая еще та• 25 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ви мабудь з тих мам, у яких дєточку проскважує від любого протягу, тому весь клас сидить в у власних та попереднього класу пердіжах?
Я ні, моя взимку з голими ногами в школу ходила при +10. але кондиціонер то зло.
Вакцениро Вона• 25 августа 2023
я б була рада- бо в моєї дитини алергія, і йому дуже важко знаходитись у класі, коли спекотно (вересень, квітень, травень). якщо будуть ставити на підтримання комфортної температури- то чудово. (не турбо, і не обдув) А якщо буде прохолодно- можна трошки і погрітися... Автор, мені здається ви трохи перебільшуєте проблему
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Кому? Школі? Вчителю?
Довбати стіни , розетку.... Сюрприз?
Батьки, вам по скільки років?
Довбати стіни , розетку.... Сюрприз?
Батьки, вам по скільки років?
так ще невідомо, чи мережа витримає ту розетку.... чудні люди, чесне слово
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
Читаю и офигеваю.
На что ещё будут с родителей собирать?
А то мы укршколу пропустили, учимся в отсталой без кондеев и штор
На что ещё будут с родителей собирать?
так несуни і собиралки самі і збирають. Це ж для них - єдина можливість показати свою значимість))) ну, і надія, що ’старання’ зарахуються дитятку кращою оцінкою))))
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
А чем тогда родительский комитет заниматься будет?
Низзя
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляВорона
У нас бывает. Также кондиционер может греть воздух до наступления отопительного сезона, что сырой осенью очень даже хорошо.
не кожний кондиціонер може. Це раз. І друге, навантаження на мережу, котра явно не розрахована на подібні прилади
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляТрільчиха
А хто платити буде за електроенергію??
Пояснюю, в садочку так купили оленя метрового що світиться, завідувач запрітила його включати в розетку, стояв як пилозбірник.
Бо купити то півбіди, хто оплачувати буде. Бо на баланс поставлять і не розпакують навіть
а до таких збиралок на все і вся не доходить, що на школу виділяються ліміти споживання
Оце фіфа• 25 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так може школа і забороняє, ніхто ж не питав нікого вони самі собі вирішили і вже гроші збирають.Я не проти була б якщо б клас достатньо провітрювався він і так маленький дуже.Але ж це ясно ще не провітрюватимиться
Ну чого ж це ясно? Чи ви думаєте, вчителька не навчена провітрювати клас? Чи ви думаєте, їй в кайф сидіти в тісному кабінеті, де 30 дітей нахекають і нагазують? Чи вона сама хоче захворіти? Я сама викладач і нас в універі вчили, що провітрювання обов´язкове, що тез кисню дитина не мислить. Не знаю вчителів, які не провітрюють. Просто крім провітрювання, у вас буде ще й комфортна температура, от і все. Ох і панікери.
Снегопадка• 25 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Ви ні, то купіть
так вона хоче за рахунок інших))))
Малая еще та• 25 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
так вона хоче за рахунок інших))))
Жлобів)
БальзаковскийВозраст• 25 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я с ребенком не захожу в таких места, где резкий перепад температуры с жары на на холод, кроме того это не полдня как в школе.Очень надеюсь что это на пару недель всего🙏
Это такая особенность с рождения или вы приучили?
БальзаковскийВозраст• 25 августа 2023
Ответ дляКастрюлька
Я теж здивована.
Бо у нас в школы заборонили в классах ставит
Шось там з сан нормами
+
БальзаковскийВозраст• 25 августа 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нехай переходять ті, кому жарко без кондиціонера. І вдома під кондиціонером вчаться в комфортних умовах.
Так в даному випадку обурюється конкретно автор, а не хтось інший
БальзаковскийВозраст• 25 августа 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Як вони в дорозі в школу зі школи бідні, в громадському транспорті виживають. І на секціях.
Тоді вдома теж не треба комфортну температуру. І в морози опалювати будинки і школи не треба, якось на вулиці люди виживають і в транспортах не опалюється, так для чого ці понти з опаленням будинків? Така ваша логіка?