ЗабежАЛОЧКА• 25 августа 2023

Шукаю досвідченого проктолога Киів

Рецидивуюча тріщина,2 місяці тому була у 2 проктологів,призначили мазі,результату немає.Тільки погіршення.Шукаю досвідченого проктолога з сучасними методами лікування і бажано безболісний комфортний огляд.Читала багато відгуків про Шамрая,але теж різні.Можливо когось конкретно порадите з контактами.
Tory_Victory• 25 августа 2023
Нифедипиновая мазь
Tory_Victory• 25 августа 2023
Из проктологов, Анастасия Пристая - но запись ооочень длинная
Пугач еще не плохой
Море_море_я_скучаю• 25 августа 2023
Пугач, клініка Ланцет
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляTory_Victory
Пугач еще не плохой
Мазью пользуюсь,легче.А тут вдруг опять,боюсь чтоб не свищ.К Пристайе очередь до полгода.
Шукаю стакан• 25 августа 2023
Анастасія Пристая в Феофанії, запис через рецепцію. Черга хоч і довга, але рухається теж швидко. Я коли вперше записувалася, сказали що на три місяці все розписано, поставили в лист очікування. По факту, потрапила на прийом за 1.5 місяці.
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пугач, клініка Ланцет
Вы у него біли лично?я так понимаю надо доктора,который не только консервативно лечит.
Море_море_я_скучаю• 25 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чоловік був
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Чоловік був
В клинике или в поликлинике?
Море_море_я_скучаю• 25 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В клинике или в поликлинике?
У клініці, про яку я й написала )
Leo11• 25 августа 2023
Елін в ’Добробуті’. Мені допоміг консервативно, але він оперуючий хірург-проктолог.
Вилами по Воде• 25 августа 2023
За Шамрая,слышала плохие отзывы .
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляВилами по Воде
За Шамрая,слышала плохие отзывы .
вот смотрела много публикаций его,вроде рекламирует себя.Но тоже отзывы разные
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляВилами по Воде
За Шамрая,слышала плохие отзывы .
Может кто-то был у Шамрая.Интересны отзывы реальные
Вилами по Воде• 25 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я сижу в группе Врачи Киева. Там не особо о нем отзывались. Кого то зашил конкретно,человека инвалидом сделал. Вообщем , як нему точно не пошла.К Пристай ,очередь большая. Вот думаю К Пугачу сходить,или в 18 тую больницу,или в Медиленд к Мищенко.
Правда у меня геморрой
Файна_зупка• 25 августа 2023
Авторе, та сама проблема.
Поки не знайшла нормального. Послухаю.

А так, то слідкуйте за харчуванням, щоб не було закріпив.
Сама вумна тутички• 25 августа 2023
оперувалась в звичайній поліклініці на Троєщині, гарний лікар. і моя подруга також. вже 5 років пройшло. колись тут писала одразу після операціїї
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляВилами по Воде
Правда у меня геморрой
То же самое.Может в 18 конкретно кого то с контактами посоветуют.Их так много.Боюсь чтобы не свищ был уже
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Якраз там і була,виписав мазь,але результату немає
Сама вумна тутички• 25 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
, треба тоді знову йти, треба інше лікування
автор ЗабежАЛОЧКА • 25 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
розумію.Але шукаю іншого лікаря.
Булькаю• 25 августа 2023
Я лежала в 18 в проктологии, но с другой проблемой. Трещины и геморрои у них потоком, вообще не проблема) Все врачи хорошие, Тараненко, Яцюта. Лышавский - оочень хвалят его, очень внимательный. Волошин - молодой зеленый, я бы к нему не шла..
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 августа 2023
Ответ дляБулькаю
как к ним туда попасть.Может есть контакты конкретного врача?
mnataly• 10 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А напишіть, будь ласка, лікаря у якого оперувались.
Сама вумна тутички• 10 сентября 2023
Ответ дляmnataly
Владийчук Я.В.
mnataly• 10 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Владийчук Я.В.
Дякую.
автор ЗабежАЛОЧКА • 18 сентября 2023
Чи хтось оперувався у Пугача в лікарні?