Советчица Года• 25 августа 2023
Скільки давати "вдячність" хірургу?
Чи є зараз якісь такси, норми?
Інститут Шалімова, Київ
Шикаю і викаю• 25 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
А він вам ще не сказав? Дивно
частіше після операції кажуть
щоб не наврочити
IQ 80• 25 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
частіше після операції кажуть
щоб не наврочити
дело не в предрассудках, а в том, что могут пойти осложения, реакция на наркоз и т.д., и тогда сумма может измениться.
175см55кг19лет (она)• 25 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
частіше після операції кажуть
щоб не наврочити
Сразу говорят прейскурант. Если что-то пойдет не так, могут еще сверху попросить.
Попихтю та й годі• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Не каже каткгорично, операція вже минула, все добре.
Що каже?
IQ 80• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
тогда не платите ничего сверху
Женщинас• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
І? З чого ви вирішили що треба щось платити, якщо ви не умовлялися і оперувалися за направленням?
Барвіночка• 25 августа 2023
Якщо не назвав суму, то ніскільки, бо якщо кожен буде продовжувати отак пхати по карманам їм вдячність, то корупція в Україні ніколи не припиниться.
Їм платять заробітну плату, вони обрали свою професію, за покликом серця, тож не потрібно їх привчати гребти лопатами гроші.
Ух яка ж Я• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Вы по электронному направлению оперировались?
Шикаю і викаю• 25 августа 2023
Ответ дляIQ 80
може й так
Барвіночка• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Не каже, то й не давайте йому особисто нічого, краще його дітям смаколиків купіть, якщо в нього звісно є дітки.
Встидаюся запитать• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
а шо делали?
Кукусик• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Значит,, спасибо,, и вы вы домой уходите.
Лгин• 25 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Что делали? Зпвисит от операции, есть аппендицит, а есть пересадка печени, цены разные будут
Санта Барбара• 25 августа 2023
А скільки тоді платити хлопцям,що на захисті країни? Що звільняють наші землі, а місцеві їх хаять, в містах зневага, до поранених в лікарні не факт, що підійдуть. Саме за хабарі воюють