Марічка• 26 августа 2023

Sos, падает зрение

Девочки посоветуйте пожалуйста хорошую гимнастику для глаз или что-то ещё. Очень сильно устают глаза, в день по 10 часов за компьютером, работаю бухгалтером, куча мелких цифр. К концу дня глаза ужасно устают. Замечаю что сильно падает зрение. А оно у меня и так не очень хорошее, ношу очки. Купила витамины для зрения. Сидеть меньше за компьютером не получается, только если сменить профессию ((( Спасибо
VitalinkaGL• 26 августа 2023
к окулисту.
есть куча препаратов,как таблетки так и капли.
витамины тут до ....

автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
к окулисту.
витамины тут до ....
Я сейчас в другой стране, была тут у окулиста 3 раза, ничего не сказал, кроме как носите очки ((( А в Украину не знаю когда получиться приехать ((( А что за препараты есть?
ИМХОля• 26 августа 2023
Дуже дієве покращення після апаратного лікування, я своїх дітей водила, наче 2 тижні, там і дорослі ходять, значно покращився зір. Але в іншій країні Вам не вийде це зробити . Ну і треба перевірити зір і скоріш за все змінити окуляри, якщо ті Вам не підходять, то Ви ще більше втрачаєте зір.
Бабуся мороз• 26 августа 2023
Нема препаратів, що лікують зір. Вправи тільки у лікаря можна дізнатися які вам мають допомагати. Можливо вам не вірно підібрали окуляри? Робіть більший шрифт.
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Делала очки года назад, уже они не очень подходят ((( т.е. за год упало зрение (((
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляИМХОля
А как называется аппаратное лечение? Почитаю
ИМХОля• 26 августа 2023
Ответ дляМарічка
Так і зветься, я років 6 тому водила двох дітей, в клініку ’наш Зір’. Не дешеве, у нас тоді на це лікування гроші, зібрані на купівлю дачі, всі витратилися.
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляИМХОля
Ого, а эффект на долго? Как сейчас с зрением?
Бабуся мороз• 26 августа 2023
Ответ дляМарічка
Тоді ви ними собі ще більше «прибиваєте» зір. Ідіть до лікаря за новими окулярами. Це я вам кажу як мама, у якої діти з 2-х років носять окуляри. Одна 7, інший 5 років. Вже і сама одягла бо не бачу добре. За кермом тільки в окулярах.
Виходить так. У вас не підібрана добре лінза і ви весь час напрягаєте зір, ввечері ваші очі кажуть вам прощай бо надто втомлені і не розслабляються. Зранку ви знову встаєте і їх тренуєте до безтями і так по кругу. Звісно буде падати не тільки зір, а й боліти голова.

Фенте Фря• 26 августа 2023
Ответ дляМарічка
Я по 20 разів вліво вправо вожу, подіагоналі і круг. Потім розтираю руки щоб вони гарячі були і до очей прикладаю. Це з йоги така вправа, зайвою не буде
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Спасибо, так и сделаю
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Дякую 🌷🌷🌷
Бабуся мороз• 26 августа 2023
Ответ дляМарічка
Спасибо, так и сделаю
Апаратне лікування дорослим не допомагає, на жаль. Вам просто потрібно правильно підібрати окуляри. Це найкращий вихід. Ну, і старайтеся збільшувати собі текст, щоб ви не сліпали, а комфортно бачили.
автор Марічка • 26 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дякую 🌹🌹🌹
ИМХОля• 26 августа 2023
Ответ дляМарічка
У сина краще стало, у доньки з народження вада зору (п но едалося від свекрухи, потім мені лікар пояснила, то в перед лікуванням те ого бачило 0.2, після лікування - 0.4,в два раза покращадо. Потім донька ще перед карантином їздила в міську дитячу офтольмологічну лікарню(,записувалися десь за два чи три місяці, плюс направлення), теж стаж краще, ефект від пів року до року.
Бабо-лебідка• 27 августа 2023
Ответ дляИМХОля
апаратне лiкування проводять до 40 років. Не пишіть, якщо не розбираєтесь у глазних хворобах