Мрії у вирії• 27 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Не дочекалась. Дякую Дії, цифризації і тд.
Там ніби можна звертатися і повинні з дати оформлення в дії виплатити
Vladimirkharkov• 28 августа 2023
Через 18 дней после оформления в соцзащите пришла первая выплата.
Ответ дляLera-d140
Сьогодні будуть виплати?
Не знаю, сама чекаю . Читала,шо будут не після 28, а саме 28-го.
Це треба дзвонити питати, чи нарахували вже гроші взагалі,чи ні
Ответ дляLera-d140
Прошло месяц, ничего нету.
Таке буває. Мамі нарахували через 3 місяці за три місяці відразу