Красавица писяная• 27 августа 2023
Через мою скаргу продавець лишився сьогодні без доходу
Вчора мені не відповідали весь день, я лишила скаргу на сайті. Сьогодні мені вранці продавець повернув кошти за товар бо не вийшло відправити, але через годину його заблокували(( це могло бути через мою нічну скаргу, що я лишила? Заповнила форму, що все добре з продавцем все вирішили, але тепер навіть я не можу замовити нічого іншого бо каталог відсутній, все пусто, магазин є угорі в чаті, але товарів не видно, навіть по тому товару що списувалися, то він зник….. підтримка не відповідає(( що робити тепер з моєї сторони?
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Это вы о себе?
А ви коли мене вчили? Слава Богу ви не моя вчителька. Не дай Бог таку матір.
жар-птица Нюра• 27 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Вы все о себе и о себе)). Вот это вас кроет
Лиса Патрикевна• 27 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Дятел это Ваше тотемное животное...
Птичку жалко
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
.