Красавица писяная• 27 августа 2023
Через мою скаргу продавець лишився сьогодні без доходу
Вчора мені не відповідали весь день, я лишила скаргу на сайті. Сьогодні мені вранці продавець повернув кошти за товар бо не вийшло відправити, але через годину його заблокували(( це могло бути через мою нічну скаргу, що я лишила? Заповнила форму, що все добре з продавцем все вирішили, але тепер навіть я не можу замовити нічого іншого бо каталог відсутній, все пусто, магазин є угорі в чаті, але товарів не видно, навіть по тому товару що списувалися, то він зник….. підтримка не відповідає(( що робити тепер з моєї сторони?
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 августа 2023
Ну да, ваша жалоба и есть причиной
Вы это не понимаете?
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Может, продавец заблочил геморройного покупателя и выдохнул.
ШобВам_КакНам• 27 августа 2023
Странно обычно выясняют ситуацию с продавцом , обе стороны слушают
Булку Дай• 27 августа 2023
То вас заблокировали наверное. Вчера выходной был, не захотели связываться со скандалисткой, вот и вернули деньги
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну да, ваша жалоба и есть причиной
Вы это не понимаете?
І що тепер робити? Я вже всюди їм написала, щоб його розблокували, але ніхто не відповідає((((
СкокоМнеДадите• 27 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Да, была суббота, а автор сразу накатала жалобу. Я б тоже не связывалась
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Автор, а нафига Вы писали в выходной день, а потом ночью строчили жалобу?
Не, я понимаю, одиночество, недостаток внимания и всё такое...
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Якщо так, то добре 🙏 але казав, що чогось не видно іншим покупцям його товарів. Я навіть не розглядаю що мене заблокували бо пише мені в чаті. Думала йому скинути кошти, але ніщо ж не покриє дійсно того що б він міг сьогодні заробити, так? Дуже незручно вийшло
З вишневого садка• 27 августа 2023
Мда,благо я на КС покупаю раз в 2 года,сразу видно мнение здешних продавцов о покупателях
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Объясняю на пальцах: продавец Вас технично послал в пешее эротическое. И отвечать он Вам не будет, чтобы за какие-то грошИ портить себе нервы с Вами.
ротцвеники• 27 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
а при чем здесь кс?
Сметчица• 27 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
И что Вам видно ? Я так же могу сказать про покупателей, которые пишут 100500 вопросов, берут реквизиты и пропадают и почему -то жалобы им не пишу
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ми домовлялись про відправку за три дні до цього, саме в суботу мене запевняли, що все відправлять, але загубили оплату. Мене тут запевняли, що товара на руках немає, що читають і ігнорують, і не можна весь день провірити оплату. А виходить можна і так буває…
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дятел это Ваше тотемное животное...
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Я вже скинула передоплату за інший товар. Тому ви не праві
Этожзвяздаяегообожаю• 27 августа 2023
А меня попросили срочно отправить, я отправила,а покупатель третий день не забирает))
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Ответ дляСметчица
Хорошая идея. Нет оплаты в течении 15 минут после дачи реквизитов, жалоба и блок.
куркулиха• 27 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Дятел это Ваше тотемное животное...
Ну да, так классно, когда платишь деньги, а тебя игнорируют.
Коник-стрибунець• 27 августа 2023
Вам гроші повернули і не хочуть більше з вами зв´язуватися. Кому потрібні такі покупці?
Красавица писяная
• 27 августа 2023
Дівчата, чи можна щось зробити, щоб розблокувати продавця? Дуже хороша людина і негарно вийшло. Дзвонив казав, що тепер ніхто не може замовити нічого. Почуваюся винною(
Моторошні троянди• 27 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну, речь шла про срочную отправку, а не получение
куркулиха• 27 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Тому, кто хочет заработать?
Сладкий лимончик• 27 августа 2023
Угу, мене тут обдурили і гроші не повернули, продавця блокували довго зі з´ясуваннями.