Ростки жимолости• Изменено 27 августа 2023
Прочитала чат групи сина у Телеграм. Тепер не хочу віддавати до школи.
На емоціях зараз, поговоріть зі мною. Це такий бруд, одне матюччя, обговорення порно, і це дітям по 12 років, йдуть у 7 клас. Про школу і навчання одні коментарі матюками, щодо педагогів теж. Мене наче в бруді виваляли. Який може бути престиж навчання чи бажання вчитися у дитини в такій атмосфері? Бідні вчителі, бідна наша країна. Чому ми докотилися до такої деградації? Чи це колектив такий? Жодного відмінника. Ще й класна мого хвалить, каже - кращий учень, а він реально ну хорошист, не більше, не хапає з неба зірок. Жаліється, що його пресують за відповіді на уроках. Пробувати іншу школу,шукати школу онлайн? Чи це норма і я себе накрутила? Дівчата, аж тиск піднявся, обличчя горить, серце калатає, це жах якийсь.
Помаранчова душа• 27 августа 2023
Заспокойтеся, авторе. У дітей зараз такий вік, в нормі він триває 2-3 роки, наберіться терпіння. І не лайте дитину
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляМороженная курица
Ви ж школу здайте, щоб інші туди доки не здали
Це райцентр, не Київ.
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Я не лаю, бо він нічого там не писав.
барабанщица• 27 августа 2023
Такой коллектив.. Да и возраст детей не простой, но у моей в чате такого нет.. Бывает кто-то матюкнется, но не на постоянной основе. Порно точно не обсуждали.. 8 класс.
Дама_с_караваем• 27 августа 2023
А что вас удивляет, мат? Так он у нас стал чуть не вторым государственным в стране. То русский корабль или на, то всякие кричалки, то посты и все это под соусом патриотичности. Почему бы детям не перенять?..
Гарачий Чокалад• 27 августа 2023
Не кажу, що це прям норм, але багато підлітків матюкається, в їх переписки краще не заходити, бо можна посивіти читаючи, що вони там пишуть. Це такий період, потім переростают більшість.
забиякина• 27 августа 2023
Ви себе накрутили.
то період такий-підліткове бунтарство.
на майбутнє-не читайте чужого,бо не вмієте управляти емоціями і використовувати інформацію.
я теж не вмію, тому не беру до рук телефон 13тирічного сина ;)
то період такий-підліткове бунтарство.
Луковая• 27 августа 2023
Тоже самое, может не совсем маты, но дурацкие картинки и всякая похабщина, причем что в старой школе что в новой , тоже 7 класс. Но детей в классе 30, а активных ’писателей’ 5-6.
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Навіть не мат, хоча не можна ж писати одними скороченнями і матом. Але оце от живописання кого, як, куди, чим, як би математичну, куди б історичку... У більшості хлопців ще голоси пискляві, і таке смакування подробиць. Я б хотіла, щоб моя дитина вчилась, не боячись осуду і буллінгу від однокласників.
Лялька в колисці• 27 августа 2023
А Вы по улице идете, и стайка мальчишек пробегает мимо, из разговоров- кто чью мать того. Они все такие. И девочки тоже. Пройдет.
Помаранчова душа• 27 августа 2023
Зараз, у такий час, у нашій країні це менше за що потрібно хвилюватися.
Як на мене
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Не знаю что вам посоветовать. Просто обниму.
Дякую!
Снежнакомка• 27 августа 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я 78 года, школу окончила в 1995 году, у нас такого не было. Я дочь военного, очень много школ и городов сменила. Не было у нас этой грязи
КАПСЛОЧНИЦА• 27 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Русский корабль заслужил пойти именно туда 💪
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Мені зараз взагалі здається що оцей от перехідний підлітковий вік в сприятливій спокійній обстановці згладився б - і все. Моя дитина на канікулах весела і спокійна, а зі школи приходить накручений, нервовий, огризається. Вони там як вовченята.
Лялька в колисці• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я закончила в 99 школу, все было, и курили за углом, и девочки тоже.
Кофр для ноги• 27 августа 2023
А в наші шкільні роки такого не було? Тільки почитати не було де. Памʼятаю, як старший брат мені цікаві картинки показував. І матюкались, і обговорювали багато що. Якось однокласник розказував, що підглядав за жінкою в душі на морі, як вона голилась, і не такими словами, як я написала.
ХвостПистолетом• 27 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Залежить від школи та окремо від настроїв у класі, від компанії вашого сина в класі. Можливо дійсно краще змінити школу бо ні атмосфери ні авторитету вчителів.
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я 81 року, вчилася в селі, було кілька таких кадрів у класі що ух, але один одного не матюкали, це було серйозно і привід до бійки серед хлопців.
Снежнакомка• 27 августа 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Курили мы тоже курили, я подкуривала интересно было. Но этой грязи а мата не было. Я не была паинькой, заводилой была, уроки мы срывали, было, но не эта грязь кто кого… и мат перемат
Гореотума• 27 августа 2023
Мат і обговорення порно це звичайно непристойно, але підлітки так свою крутість проявляють зачасту, то нічого. А от через булінг за відповіді на уроці я б задумалась. Школа це місце де дитина перш за все навчається, і якщо в школі її цькують за це навчання, то що там взагалі робити? На вашому місці перевела б дитину в іншу школу або клас, якщо є можливість і вона сама того хоче
Вумна вутка• 27 августа 2023
Вони завжди обговорюють вчителів, ну себе згадайте. Думала, там жах)))
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
От я про що і хочу поговорити, це всюди так, чи нам не пощастило? Ще кілька днів є і 2 школи в пішій доступності.
Витворунка• 27 августа 2023
А что вы знаете про тех учителей? Видели, как преподают?
Я в карантин и войну послушала те уроки… из всех наших только 2 нормальных учителя, которые любят свой предмет и дают знания, я с удовольствием наблюдала за уроком. Остальные ходят просто отстоять смену. Поэтому понимаю дочку и ее нелюбовь
Ростки жимолости
• 27 августа 2023
Ответ дляГореотума
Ви праві.
Лялька в колисці• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я не курила. И не материалась. Но это было.
Ондатрова шуба• 27 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
звичайно, не було
пані, що тут пишуть, слово ’секс’ перший раз почули тільки як закінчили виш та зробили кар’єру.