Сарафанное радио• 27 августа 2023
Що б ви вибрали для відпочинку з дітьми?
Результат:
вже голосів:
12 (28.57%)
Результат
11 (26.19%)
Іспанія (околиці Таррагони)
9 (21.43%)
Інші варіанти
6 (14.29%)
Франція (околиці Сен Тропе)
4 (9.52%)
Корсика
Стрекоза любви• 27 августа 2023
З якими дітьми? Скільки років? Ви так питаєте, наче тут кожна 2-га в цих місцях була:))) Напишіть, хоч за якими критеріями обираєте.
Давно без алко• 27 августа 2023
Смотря что хотите. Но в такие места я бы с детьми не поехала. Им там скучно бло бы
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Думаю, що були. Мені тут не раз давали хороші поради щодо відпочинку. Дітям 14 і 6, подорожувати люблять всюди
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляДавно без алко
Ідеальний пляж, можливість попірнати , прогулянки в околицях
МастерЮля• 27 августа 2023
Я вже, мабуть, вам писала про Таррагону. Не пошкодуєте. Порт Авентура недалеко, Таррагона красива теж, пляжі хороші, до Барселони теж недалеко. Сумувати не було часу. 2 тижні пролетіли дуже швидко мені з дітьми
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
Не писали . Мені Тарагона здається занадто великою, планую пошукати щось затишне в околицях. В Барселоні вже була , туди точно не будемо їхати.
МастерЮля• 27 августа 2023
Ответ дляСарафанное радио
Ясно ) Щойно тема була про пляжі Іспанії. Думала, то ви питали )
КучМала• 27 августа 2023
Ответ дляСарафанное радио
Так если вы будете на общественных пляжах - с чего им быть идеальными?
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляКучМала
В тих краях є багато гарних місць. Ідеальний це не безлюдний для мене
КучМала• 27 августа 2023
Ответ дляСарафанное радио
Для меня переполненный пляж не может даже близко к идеальному подползать).
А в тех местах что вы перечислили - общественные забитые под завязку...
Давно без алко• 27 августа 2023
Ответ дляСарафанное радио
Ну в 14 может быть.
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляКучМала
Якщо пляжів багато, то вони не переповнені, особливо в маленьких містечках
Сарафанное радио
• 27 августа 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну в 14 может быть.
Менший син любить все те саме
Сарафанное радио
• 28 августа 2023
Ответ дляНаучительница
Кіпр. Грецька частина.
Мені дуже далеко їхати туди , не думаю, що Греція того варта
Научительница• 28 августа 2023
Ответ дляСарафанное радио
Дивлячись що ви шукаєте. На перелічених вами курортах вода прохолодна. На Кіпрі тепла і комфортна.