А_мій_самий_самий• 28 августа 2023
Де знайти компанію на спільний досуг?)
Нам з чоловіком 47 та 48 років. Любимо відпочивати активно більш менш - гори, подорожі, зараз Україною звісно, рибалка, гриби, боулінг… да навіть настільні ігри. Все це потребує компанії. Раніше їздили з донькою та кумовьями. Донька виросла, кумовья не в Україні зараз. Спробували їздити з турами вихідного дня, якось невдало - всі були чимось незадоволені, група була дуже негативно налаштована… де ще можна шукати компанію? Чи є може якісь клуби по інтересах ? Місто Київ, якщо що
Все питаю зарання• 28 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
В мене теж, тепер лише дзвонимо один одному((
Это есть , но оно не заменяет .
Пока так живем (
вкрации• 30 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну якісь кулінарні рецепти, маски, скарби, вправи фізичні, є те, що жінка краще зрозуміє. Хоча з чоловіком у нас дуже гарні відносини. Але при цьому фільми ми любимо різні, книги різні, передачі різні) навіть в музей порцеляни йому не цікаво йти, це більш жіночий вид мистецтва.
Я би теж хотіла знайти приятелів чи подруг для спілкування. Обожнюю активне дозвілля та настойки. Наразі самотня. Мені 38