Вмію заміряти найкраще• 28 августа 2023

Вічний голод і бажання схуднути

Я просто не розумію, як втамувати голод, сьогодні зранку поїла (макарони, помідор, мʼясо), син сідав обідати десь за годину і я розумію що я капець яка голодна, зʼїла ті дві котлети і плачу, так я ніколи не схудну.
Дивлюсь у інстаграм, син займається боксом, тренер викладає «до та після», парубок за місяць схуднув на 20кг, там таке тіло, слиною захлинутися можна, по три тренування на день мав, і я оце розмазня.
В хаті срач, я жирна, грошей мало, робота погана, обійняти і плакати.
З чого починати щоб хоч якось рушити з місця?
Маю натхнення• 28 августа 2023
А убрать что мешает?
автор Вмію заміряти найкраще • 28 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
А убрать что мешает?
Мабуть лінощі, тут просто настільки багато речей, що нікуди це подіти.
Маю натхнення• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Выбрасывайте
Куда ж без меня• 28 августа 2023
Їжте нормальну їжу і не будете голодна.
Ответ дляМаю натхнення
Выбрасывайте
Викинути шкода, я вже потроху фотографую, виставляю щось у групі впо, щоб люди забрали, щось на продаж за умовних 20-50грн на Олх, але все одно багато такого що хочеться залишити собі
Женщинас• 28 августа 2023
Замість однієї їжи ввечері ходіть гуляти пішки.
Язвочка• 28 августа 2023
Перевіртеся на сахао, схоже у вас інсулінорезистентність.
Ответ дляКуда ж без меня
Їжте нормальну їжу і не будете голодна.
Та наче їм, усе шкідливе залишилося ще у часи до повномасштабного вторгнення, тоді я схудла на 20кг, після того якось вага стала і стоїть, не, брешу, 5кг повернулося
Женщинас• 28 августа 2023
Не порівнюйте себе з молодим хлопцем, у вас інші гормони та дані.
Физрукая• 28 августа 2023
О, я тоже сейчас худею и жутко голодная. Но я понимаю, что организму нужно голодать для того, чтоб начать тратить ’запасы’ жира. Сейчас отличный выход арбузы. Хотя всё равно есть хочется.
Ответ дляЖенщинас
Ввечері не їм після восьмої взагалі (доречі довго не можу заснути, бо голодна), ходити почала вже давно, стоїть норма на 10тисяч кроків, але намагаюся більше
Маю натхнення• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Себя надо жалеть, а не мусор .
ЖенаАйтишнеГа• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Яка вага і ріст?
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Яка вага і ріст?
80кг, 168см
Ответ дляЯзвочка
Що саме сдавати потрібно?
Куда ж без меня• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мʼясо їжте з гречкою, а не з макаронами, особливо якщо вони не твердих сортів. Котлети взагалі не варто. І слідкуйте за порціями. Чим більше їси, тим більше хочеться, не розтягуйте собі шлунок. Я здоровенну піцу могла сама втоптати, але зараз вона в мене просто не влізе.
ЖенаАйтишнеГа• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
80кг, 168см
Нормальна вага
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нормальна вага
Ну, так, вже не той кабан пудовий, але ж хочу бути гарнюнею, ще 15 кіло хочу залишити у минулому
Физрукая• 28 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
И от этого меньше будет хотеться есть ? 😀
З царем в голові• 28 августа 2023
Обіймаю вас, заспокойтесь! Почніть з прибирання. Коли чимось занятий, менше думок про їжу.
Куда ж без меня• 28 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Конечно хочется, в арбузах же один сахар. Лучше бы кусок мяса отварного сьели или рыбу запекли. Я на пп похудела абсолютно без чувства голода, урезать калории, не означает быть голодной.
Не танцую- но пою• 28 августа 2023
20кг за месяц?? Это вообще реально, без вреда здоровью?
parele• 28 августа 2023
Лето же. Хочется есть - съешьте огурец. Не хочется огурец - значит, не хочется есть)
Піду помиюсь, для початку, бо вже сама як тхір, а потім видно буде
Язвочка• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Що саме сдавати потрібно?
Аналізи крові на базар, індекс Homa
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну так, виглядає він здорово, і почувається непогано, думаю вони знали що робили
Куда ж без меня• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Бифренчика выпейте, то у вас нервы шалят))
Физрукая• 28 августа 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Так я и ем мясо отварное с овощами, рыбу в духовке запеченную. Никакого хлеба, макарон или каш. Есть хочется больше, но не даю себе. После обеда арбуз и всё.
Без ’быть голодной’ организм не будет вытаскивать ’запасы’
Язвочка• 28 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
80кг, 168см
І я така сама, не можу скинути вагу.
Физрукая• 28 августа 2023
Ответ дляparele
Вот это точно !
Но после огурца ещё хочется есть 😀