Воно ще є?
І воно ще потрібно?
Діти смажаться на сонці терплять, поки тупі дорослі закінчать свої тупі промови.
І в занадто теплому для початку вересня одязі.
Просто батькі і вчителі уже з віком починають трохи мерзнути, то думають, що і дітям холодно.
Зате до першачків точно доходить, що школа то каторга )) з першого дня
І воно ще потрібно?
Результат:
вже голосів:
19 (32.2%)
Най лишається
18 (30.51%)
Заборонити
14 (23.73%)
Скоротити
6 (10.17%)
Свій варінат
2 (3.39%)
Дайош оф лайн
_Galochka_• 28 августа 2023
В доньки (11 клас) не буде. Взагалі.
Уроки згідно розкладу, перший - класна година. Звичайна школа.
Син 6 клас, ліцей. Лінійка буде
Ермолайчик• 28 августа 2023
У доньки лінійка тільки для 1,9,11 класів. Всі інші - ідуть зразу в класи або взагалі ідуть на екскурсію, гуляють в парках… Вважаю повинна бути урочиста лінійка для випускників та першачків. Але не «совєтська». У доньки була - плакали всі, дуже щиро та душевно
Мені подобаються лінійки))..це якийсь святковій настрій наче)
Але, як на мене, їх треба скоротити...не треба отих півгодинних промов, десятків віршів від всіх бажаючих, танців і т.п. І урочисто робити її для першачків, та для випускників напевно. Бо для них це дійсно важлива дата) Хай би директор привітала всіх, декілька слів від вчителів..а потім для першачків якийсь квест чи щось таке, для випускників щось своє. А інші класи за своім бажанням, хто гуляє в парку, хто в кіно, хто на екскурсію якусь. І ніяких уроків повноцінних в цей день.