Бензопирен• 28 августа 2023

Что вкусненького сегодня у вас?

У меня простенький салат с тунцом. Но вкусный очень))
Фенте Фря• 28 августа 2023
Ответ дляМорковна
а цветы каштана пахнут спермой
Мне хлорка пахнет спермой
Фенте Фря• 28 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Мені часом здається, що це випробування якесь мені.
Всі люблять різне. При чому не просто не люблять, а старший син ригає від перемеленого м´яса, тільки куском. А малий любить перемелене тільки, зате ригає від супів, який старший обожнює і йому обов´язково їх треба щодня їсти.
Я не знаю що мені з ними робити.
Научить готовить старшего. Не?
Ms. Android• 28 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Научить готовить старшего. Не?
Йому тільки 9. З років 14 мабуть
Фенте Фря• 28 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Йому тільки 9. З років 14 мабуть
Потім пізно буде. Хоч почніть, нехай допомагає і посуд миє. Ви ж не рабиня
Я такая - жду трамвая• 29 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Я не знаю що мені з ними робити.
Мої б супи їли раз у пятілетку,мясо тільки куряче чи індюшине філе,можно і куском і мелена.
Сало,борщі, голубці зовсім ні, та і багато чого нііііі
Молчунья• 29 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Ну уж нет, убираться утром приходите, сейчас мы уже отдыхаем.
Это слив желчи- вы , с шикарными ногами , с тазиком красной икры и ее просто заципыло.
Доль Чекомбана• 29 августа 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Икра оригинальная?
Та нє, як і нарощені нігті, накладна. 😂
Доль Чекомбана• 29 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Я не знаю що мені з ними робити.
В мене троє і всі з різними смаками. Що люблять усі, то тільки піцца. Але її наповнення повинно бути для кожного своє. 😂
Доль Чекомбана• 29 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
И памадорка. Щас налопаюсь и пойду гулять с собаками
А ви все окремо смажили, чи якось в духовці запікати разом?
Доль Чекомбана• 29 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Ви жартів зовсім не розумієте ? Тож очевидний жарт.
СИРЕЛИ• 31 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
на сковороде на большом огне сразу чуть обжарила мясо, добавила картофель и все вместе жарила до готовности картошки. огонь не убираете пока картошка не зарумянится. потом маленький огонь и под крышкой до готовности. лук уже сами смотрите, какой любите. или поджаривайте или в конце добавляйте, под крышкой. картошка и лук не дают мясу пересушиться, оно сочное и мягкое получается. курицу и свинину так делаю. говядина не подойдет.
Доль Чекомбана• 31 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Спасибо! Обязательно приготовлю. 🩷🩷🩷