Зупка_цем• 28 августа 2023

Мама і секс. Дуже важка тема.

Дівчата, тільки не давіть, і так важко.

Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.

Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.

Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.

Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.

Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?

Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.

В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
Тримаю свічку• 28 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
ну ребенок и не должен быть слышать =- мама спровадила же из дома
А сама спровадиться мама не хотіла? Не соромно спроваджувать дитину з власного дому по такому приводу?

Гореотума• 28 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
’Всего’?
3 чоловіка за ппру років це всього?
Автор вроде не писала, за сколько лет.
Но даже за два года трое мужчин - это вполне нормально, если женщина в поиске.
Прикуси Язика• 28 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
нормально
Трохи злякана• 28 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
что брудно? можно и без семьи жить, как вам такое? общество вам сказало про семью и вы это тянете сюда, расслабтесь. Кто как хочет так и живет, мама хотела жить свою жизнь и иметь секс а не втащится снова в брак
Ничего там брудного нету, секс - ЭТО НОРМАЛЬНО! c разными мужчинами - ЭТО НОРМАЛЬНО))) c какого черта мать должна была с кем то жить?
Підтримую. Може її вже заіпало готування, прання і т.д. Вона просто потра#атися хотіла. Як нормальна жива жінка.
Прикуси Язика• 28 августа 2023
Ответ дляТрохи злякана
та задрали эти придирки к женщине, родила так теперь ни секса ни любовников дети на первое место, сиди не отвечивай дитю прислуживай.
Угадайс• 28 августа 2023
Батьки, то одне, а чужий мужик трохи інше.
Трохи злякана• 28 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Біле пальто повішайте при вході в тему, будь ласка.

tarveldy• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
І ніби результат є, а потім бачу маму, чую її голос і все спочатку. Та видимо на все життя.
Скажіть їй, реально от так візьміть і скажіть як є і що вам противно
В мене до матері страшенна огида, але причина інша , коли вона мене торкається, хочеться помитися
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Я згодна з вами. Бувало випроваджувала, а бувало я приходила додому і вже чула все це, соромилась йти на кухню і тд.

Взагалі, відчуття, що мама була на цьому помішаною.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляtarveldy
А я казала. Навіть не памʼятаю що вона відповіла.

Якщо не секрет, чому у вас так? Вона вас била?
Совбез• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Так дивно, що це не вирішується. Заїло і все( Наче ж всі чули це в дитинстві, деякі бачили, а я як дурна ніяк з голови не викину.
Автор, це погано що ви так про маму думаєте. Це ж добре що в жінці є сексуальність, що в неї секс із чоловіком. Скільки жінок живуть невдоволені своїм сексуальним життям.. Слава Богу, що у вашої мами все в порядку! Секс це НЕВІД´ЄМНА ЧАСТИНА дорослого життя. Ну вона ж не займалася при вашій присутності, ви самі поверталися, самі слухали, хоч розуміли вже і самі ж образилися!
tarveldy• 28 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Как может мама вонять? Я в шоке. Моей мамочки уже нет на этом свете, но я храню ее платок, он до сих пор пахнет мамой, это самый родной запах.
В детстве тоже обнаружила секс у родителей. И что? Я ю их очень. Мои родители самые лучшие в мире и всегда живут в моем сердце.
І ви думаєте що у всіх так?
Гореотума• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

Вы можете сформулировать, как часто и как долго это было? Ну, например, ’на протяжении 10 лет еженедельно’. Или всего два раза, около 10 раз и тд.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляГореотума
Важко, я мало що памʼятаю до 13 років. Думаю, це було близько 3 разів на неділю… Завжди, поки я не пішла жити до хлопця в 16.
Гореотума• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
У вашей мамы очень высокое либидо
Поддакиваю иногДА• 28 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Які груди вона вам ’тіскала’в 12 років?
Шкода,шо я поспівачувала автору,написала про свій гидкий епізод,щоб підтримати людину,а це може виявитися і просто збоченець чи тріль розважається.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не тріль. І дякую, що підтримали мене.

Я справді не вважаю той епізод домаганням. Скоріше невдалий гумор.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Дівчата, згадала дещо, але не знаю як написати. Ви скажете що я тріль.
Совбез• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Важко сказати, я не задумуюсь над цим. Не вважаю що стидно і грязно, навпаки, вважаю що це близкість і вираження кохання. Своє тіло дуже люблю, чоловіка теж.
У вас не має дітей, як я розумію..І ви ще не розумієте як це , коли діти рано встають, пізно одягають, а чоловік вас ще хоче 3рази вдень. Що тільки не буває.
У мене, наприклад, загон, бо я постійно думаю про дітей , які начебто граються, дивляться мультик.. Веде чоловік мене в спальню, зачиняє двері і як тільки процес починається діти вже тарабанять.. Господи, автор, порадійте за маму, ви вже й самі сексом займаєтесь! Секс не тільки в 20років! Мені 45, чоловіку 54 і мій 17річний син вважає(вважав, бо здається він вже чув що є:)) що сексу бути не може!
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Дівчата, дякую вам! Здається, я зрозуміла в чому причина, навіть якщо частково!!! І з цим піду до психолога! Я згадала один нюанс, який ніби й нічого такого, а така огида в мене зараз що буе🤮
tarveldy• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

Била, влаштовувала показові порки, щоб іншим стидно було, а як я трохи підросла то вдочерилася до мене, і весь час брехала і маніпулювала, бо не хотіла жити сама , сама в тому зізналась , короче прєстарєла дєвочка
За секс мені завжди казала що це збочення, що буду сама собі огидна і тд, але мені попався хлопець який цю дурь повністю розвіяв )))
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Прикро за вас( Мене била дуже рідко і потім жаліла. Але теж, психолог сказав що вона вдочерилась до мене і сама по собі інфантильна. Зараз поведінка як в прєстарєлой дєвочки, от як ви написали аж відкликнулось в мені дуже сильно!!!!!
Я такая - жду трамвая• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В мене дуже схожі відчуття
Жили з батьками в гуртожитку у дитинстві
Неодноразово все чула
Так
Якась брезгливість тепер є
Аж перевертає мене від її дотиків
І в мене так, але як у автора, не батько. Інші. Мені досі відраза
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Все, дівчата, пишу. Думайте що хочете, тріль, не тріль, але ж бл@₽ть я згадала! Згадала!!!!!!!! Аж голова розболілась, наче мішком з картоплею вздарили, зараз все позкажу
Теща дочки• 28 августа 2023
Деколи між дорослою дочкою і мамою дуже погані відносини, особливо коли не було тата.
Причин багато, але сумісне проживання шкодить обом.
Часто мама замінює дочкою чоловіка. Дочку це дратує.
Треба просто жити окремо.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Короче. Це пи@₽ць.

Фух, аж голова закрутилася. Короче, вона ж як я зрозуміла, мастурбувала, бо я знаходила діски, журнали, книги і тд. Вже й не згадаю, скільки мені було років, але я навчилась качати всякі відео, тоді ще Spaces.ru був, «Зона обмена», хто знає той знає. Ну млже років 14-15 було мені. В мене є сестра, старша за мене, і короче вона мені каже - а можеш мені скачати відео, порнушку? Ну я з сестрою норм, немає нічого такого до неї, я скачала.

А потім я хз, чи мама якось вияснила чи що, і одного бл@&ть разу мама до мене підходе і каже

- А ти можеш мені скачать коє-шо?

Кажу - шо?

Вона каже - ну «, те що ти сестрі скачала

Я кажу - що скачала

Вона каже - ну, відео для взрослих

Блят₽& як мене тоді поперло, огида змішана з стидом, якесь наче і ненависть була і що чк воно взагалі так вийшло щоб мама таке просила в дитини, як шлюха последня

Я виговорила їй, більше не просила

Це мабудь була остання капля, мабудь десь з тих пір я не люблю її дотики і голос, ось це і е психічний інцест, 100%!!!!!!
Совбез• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Нормально, в 16 років, нічого такого. Чесно кажучи вже й тоді це здавалося скучним і тд.
Перший секс у всіх ’так собі’. Смак розвивається з досвідом.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Мабуть*
Вибачте, в мене чомусь заміна на мабудь стоїть
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Це ж якою шлбховатою треба бути щоб в дитини таке просити, фу
Ангел-предохранитель• 29 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Вам с такими загонами надо бежать к психиатру. Какой психолог. Какие только тараканы в голове у людей не живут Самой ужасное, что вы тоже появились в результате секса мамы с вашим отцом. Вот как вы это преживёте?
Вы занимаетесь сексом не думая о том, что Ваши дети могут это увидеть?
Это травма для ребенка и не каждая психика может такое выдержать без последствий.