Зупка_цем• 28 августа 2023

Мама і секс. Дуже важка тема.

Дівчата, тільки не давіть, і так важко.

Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.

Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.

Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.

Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.

Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?

Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.

В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
В танке• 29 августа 2023
Проблемы не вижу

Соседушка• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Противно.
Працюйте над цим, вам потрібен сексолог, психолог, а може і психотерапевт. Коли ви приймете себе, своє тіло, коли зрозумієте що секс це насправді дуже велике задоволення. Думаю після того і з мамою проблеми пройдуть
Помеха справа• 29 августа 2023
Автор, я колись стала свідком, як мати лежала в ліжку вдень. Зайшла, а вона лежить. І батько з кімнати виходив. Я не могла зрозуміти, чому вони були в спальні, а мати ще й лежала у ліжку. Вийшла з кімнати. Потім таки вирішила повернутись, запитати, що сталось, можливо погано себе почуває? Тобто, зайшла я буквально через пару секунд після того, як вийшла.
І тут відкриваю я двері, а мати хотіла встати з ліжка, будучи певною, що я не зайду більше так скоро. І вона була без нижньої білизни.
Досі памʼятаю той шок, мені років вісім-десять було. Ніяк не могла зрозуміти, чому мати без плавок була.
А з роками зрозуміла)
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Ні, вона була не права, я згадала як вона просила мене скачати порно.
Соседушка• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Дитиною? Скілтки вам було років?
В порно звісно нічого поганого нема, але чкщо це дорослі люди
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Дитиною? Скілтки вам було років?
Десь 14-15. Ні, це не норма, це ж як треба любити секс щоб просити в ДИТИНИ скачать порно??
Соседушка• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я і не написала що це норма
Але ви вже виросли, ідіть до психотерапевта, а з мамою нащо жити разом?

автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Я і не написала що це норма
Ви праві, схожу. Я за кордоном, забрала маму, бо вона дуже просилась.
Пишу, не читаю• 29 августа 2023
Автор, у вас на маму образа. Так закладено природою - кожна дитина хоче стандартну родину, де мама і тато разом, де мир та спокій. У вас так не сталося. А сталися чужі чоловіки, які «забирали» у вас маму. І вся та увага, час, який був ваш дитячий, тільки ви і мама… діставалася не вам. А ось інтимні подробиці лише ситуацію зробили гіршою. На фоні образи (до речі, заслуженої, бо Малі діти мають право ображатися), ревнощів додалося це інтимне (яке дітям краще і не бачити у таких подробицях). Тому ваші почуття цілком зрозумілі. Плюс у кожної дитини є ідеал мами. І якщо попросити описати маму, то прозвучать слова - мила, лагідна, найкраща… і навряд там буде «міняє чоловіків і розбирається у порно». Це природа. Що вам робити зараз? Мені здається, всіма силами намагатися пробачити маму, відпустити минуле, закрити туди двері і жити своє життя. Життя, в якому є ви та ваш чоловік, і ваше майбутнє. Тримайтеся!
Соседушка• 29 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
А з роками зрозуміла)
От це яскравий приклад, для чого потрібна сексуальна освіта, а саме в цьому випадку що все в людському тілі норма і оголене тіло також
Психологічка• 29 августа 2023
Автор, розкажіть про це своїй мамі, скажіть як вам це огидно, проговоріть. Гірше вам від цього не буде. Може вас попустить після цього. Я цілком серйозно.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Я про порно не хочу їй говорити, дуже гидко згадувати.
Психологічка• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я не про порно. Я про вас і всю цю ситуацію. Викажіть свою образу, огиду, злість…
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Я їй виговарювала, мені від цього легше не було…
100pudov• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Як гарна картинка. Але «потіскать» я була б не проти🫣
О, я теж така
Шотуткоїться?• 29 августа 2023
А оргазм у вас є автор?
Психологічка• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Яка була її реакція? Що сказала?
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляШотуткоїться?
А оргазм у вас є автор?
Так, але тільки від стимуляції
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Яка була її реакція? Що сказала?
Плакала і казала, що вона звичайна жінка яка хоче жіночого щастя.
Бритоножка• 29 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Капец,моя хороша. Шо ж таке? Думаю,шо можливі були моменти чогось сексуального в дитинстві,якийсь чоловік міг шось таке зробити. Ви просто витіснили це з пам´яті. Це не обов´язково насилля прямо. Міг родич якийсь садити на коліна і типу цілувати якось не так, чи щось подібне,погладити якось,шо не явно,але від цього гидко.
Я не так давно згадала епізод в таборі,мені шось 12 років було. Там була якась начальниця чи заступниця,така красива жінка,стервозно строга. Деякі старші діти ввечері довго не спали,тікали компаніями в бесіди в лісі і там тусили тихенько до 2-3 ночі. То адміністрація типу рейди проводила по кімнатах. І ця жінка зайшла,включила світло,моїх сусідок таки не було,я проснулась. Вона виключила світло,сказала спати і сіла на ліжко до мене,почала шось розпитувати,дуже мене похвалила,шо я сплю і не тусуюсь,а потім неочікувано руками мене почала гладити,поцілувала,груди тіскала мені. В мене просто ступор був,я заклякла від жаху і огиди. Я цей епізод не згадувала роками. І потім в молодості чогось ніяковіла при дорослих жінках,таких строгих начальницях.
Капец, даже женщины могут розбещувати, а це таке і робила вона. Жесть. А ми все думаємо що чоловіки.
gdsN• 29 августа 2023
а психотерапевт якого напрямку? чоловік чи жінка - це було принципово для Вас?
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я гралась в її телефоні і прийшла смс, я натиснула.

Вона вихватила телефон, бо я нечаянно надіслала це смс знову, і це було видно. Скільки років було, не памятаю(((

Ніколи не ревнувала.
у Вас сильно механізм витісніння ’не памятаю’.. в тому числі і про вік мами (як таке може бути що ви не памятаєте рік народження?).
тому тут психотерапія має бути з регресом - той же психоаналіз, скажімо
НЛОша• 29 августа 2023
Я - нет. Никогда не слышала и не видела, и не была свидетельницей родительского секса, и даже, когда мама в разводе была уже, то никого к нам не приводила и у нас никто не оставался. Ужасная проблема, автор. Сейчас все комментарии почитаю, чтобы своего ребенка не травмировать заранее.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Сексолог і психолог, жінка, кпт, а так не принципово.
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Так, вдалось сепаруватись. Думаю, перенести на чоловіка не вийде, бо вони дуже різні, а колишнього дуже сильно любила. Дякую вам за відповідь! Попробую іншого лікаря, сексолога. Хоча мій колишній психолог - сексолог.
так, оце цікаво. я про колишнього. що він і психолог і сексолог) це він здобув цю професію після Вашого знайомства? чи ви до нього як к професіонали з цією проблемою зверталися?
Їжак в панчохах• 29 августа 2023
Вы сексом по-другому занимаетесь.
Вам же от себя не противно.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Ні, колишній психолог - сексолог, не колишній хлопець)
Дело было давно• 29 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вы занимаетесь сексом не думая о том, что Ваши дети могут это увидеть?
Это травма для ребенка и не каждая психика может такое выдержать без последствий.
Во - первых, я не занимаюсь сексом на глазах у ребёнка. А во - вторых, если он что - то услышит, подсмотрит я уверена это не будет для него травмой и трагедией. Современные дети ещё родителям могут лекцию прочитать как надо сексом правильно заниматься)
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
якщо є фінанси, то тут пару рочків у гарного психоьерапевта психоаналітичного напрямку думаю допомогли б
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Та я ж була два роки. Фінанси є, результату не дуже