Диви яка я пава!• 29 августа 2023
У кого були парфумовані спреї Вікторії секретс?
Порадьте який взяти і чи довго тримає запах
Сиамская сороконожка• 29 августа 2023
Мої діти підлітки ними користувалися, було багато різних, я б не сказала, що стійкі. Якщо з тієі самої цінової категорії, то Зара вже стійкіші будуть.
Пацелуйнитуда• 29 августа 2023
У меня дочка 11 лет ими пользуеться,пахнут часик максимум) Запахи как по мне детские
кнопкодав• 29 августа 2023
Мне нравятся, от парфюма можно задохнуться, особенно в жару, а Мист пол дня держится и я один пшик делаю, не переношу сильные запахи.
А выбор есть любой, много сладких, есть цветочные, есть свежие