А що таке?• 29 августа 2023
Подивіться, будь ласка, які брови краще?
Зробила пудрове напилення, тільки не впевнена, що форма мені подобається. Яка брова вам подобається більше? Оберіть один з 2 варіантів, будь ласка, я розумію, що вони можливо не дуже сучасні, але широкі та рівні мені точно не гарно, очі маленькі і обличчя кругле, я як радянський чиновник з широкими і рівними бровами
Летала_НаМетле• 29 августа 2023
А они разные? Я по коже вижу, что светобаланс другой. Как сравнивать?
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Форма різна вийшла. Зліва більш вигнута, справа не такий вигин
Летала_НаМетле• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
А. Я думала вы про цвет. Если про дугу, то справа лучше. Я б еще больше ровняла, но вы же сама говорите, что не ваша форма.
Свекруня• 29 августа 2023
Нормальны брови, мен больше нравятся на 2 фото. И мне тоже по фиг, что модно, а что нет - прямые широкие всем лепят, но половина с ними как странные.
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСвекруня
Тоді я спокійна, всі за 2е фото, це татуаж, бо я переживала, що форму зробили не дуже гарну )
Свій варік• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Яка вы молода и гарнюня!!! Сколько вам рочкив?
Цветов Мне срочно• 29 августа 2023
Ответ дляСвекруня
Только плохие мастера их всем лепят)
И бровисты, и мастера перманента могут подобрать хорошую форму и цвет. Но потоком штамповать легче, конечно, сильно углубляться не надо
Свекруня• 29 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Только плохие мастера их всем лепят)
Возможно, дело в этом. Но тогда ’на поток’ ходя делать брови большая половина женщин)))
Молода і нерозважлива• 29 августа 2023
2 больше нравится. Странно, что не сделали короткие сосисоны под линеечку.
Само_достаточная• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Форма старомодна. Це пудра?
Играю_на_кларнете• 29 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Ніякі, ці опущені хвости це жах, тоска-пєчаль, пожаліти(((
Эти ’хвосты’ нерукотворны, естественный изгиб натуральной брови
Само_достаточная• 29 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Бо автор так висмикувала собі, подивіться на фото 1, а майстер не змогла скоригувати. Коли воеи більш короткі і підняті трохи вверх, обличчя не виглядає так сумно.
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСвій варік
Та яка ж молода, 34 мені😂 але дякую
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляПрацівниця року
Класс, во сколько обошлось? Это в Киеве?
Ні, Полтава, 1400 (майстер взяла тільки половину, 2800 повна процедура)
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А які хвости мають бути, якщо природна форма брів саме така? Треба вищипати звіст і намалювати вгору?
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
А со своими что не так было?
Дуже вищипала як була мала, хвостики дуже тонкі були
Свій варік• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Та яка ж молода, 34 мені😂 але дякую
Яки 34??? 24. Молочне личико у вас )
Свій варік• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
А расскажите об уходе за лицом ,питание , кофе с молоком пьете ? И как добиваетесь такого влажного финиша на коже?
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСвій варік
Яки 34??? 24. Молочне личико у вас )
Дякую звісно, але ви з мене не смієтесь?)) А як же носогубки, міжбрівка?))
А що таке?
• 29 августа 2023
Ответ дляСвій варік
Догляду особливого немає, чесно, у косметолога тільки чистку ультразвук роблю раз в півроку. Оце збираюся восени вперше пілінг зробити. Користуюся лярош ефаклар для обличчя крем, і пінка їх міцелярна для вмивання і все. Іще спф 50 лярош обов´язково щодня і взимку і літом (шкіра дуже чутлива і тонка, фотодермічна). Не знаю, генетика в мене не дуже, можливо непогано виглядає бо я ніколи в житті не користувалася тонуючими засобами, ні пудрою, ні кушоном ні тоналкою, нічим. І ніколи не засмагаю, завжди тінь або спф, я біла як сметана))
Кофе з молоком не п´ю, бо не люблю. Але їм солодкого немало, це моя слабкість. Молочку взагалі не споживаю, бо не смачна мені
Свій варік• 29 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Вы красуня)))