Ясамаякрасивая)• 29 августа 2023
Можно ли доверять магазину e store?
Хочу купить пару единиц техники Apple, знаю, что айфоны у них не официал. Писали, что бывают б.у. продают под видом новой техники. У кого-то были неприятные ситуации с этим магазином?
волосатое стекло• 29 августа 2023
Купіть на олх дешевше буде
П.с.: і чого всі айфономани купляють в магазинах назва яких асоціюється з еплом...
і переплачують, замість того щоб те саме купити в китаї або ОЛХ
3@йk@• 29 августа 2023
Я в Стилусе беру, тоже не официал но когда был нюанс их сервис был на высоте
Но я новое брала ( телефон, макбук, наушники)
короткопамятна• 29 августа 2023
У меня многие знакомые там покупают давно, все в порядке. У меня телефон и часы оттуда
Ясамаякрасивая)
• 29 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Спасибо
Невловимий Джо• 29 августа 2023
Я перший телефон купляла в eSore на Майдані (Киів). Так коли трапилася з ним проблема і при нас його розкрутили в майстерні, то виявилося, що там болтик був прикручений криво та ще й якась волосина там була☹️от вам і магазин. І я помітила, що батарея дуже швидко сідала. Тому не маю сумнівів, що там продають не тільки нове, а й відремонтовану техніку Apple. Було дуже прикро,
Ясамаякрасивая)
• 29 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую Вам за відповідь! Вже чула такі історії, прикро.