Пушкининиана• 29 августа 2023

Обирала тут з вами сумку, зла

Ще й коменти були, що дуже яскрава. Прийшло це, колір неочікувано бабський, якийсь темний. Завтра буду повертати. А думками вже ходила з нею
Жалко часу та грошей.
звездная галактика• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
В нього відтінок саме старечий якийсь. Важко пояснити, не гарний
вы фантастическая. у меня на компе один цвет, в телефоне другой. а вы выложили скрин, и у каждого свои настройки монитора

Носки на подтяжках• 29 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Советчицы советовали не брать
Это, наверное, единственный случай когда надо было слушать советчиц, а не делать наоборот.
Тему пропустила.
Не за Будка• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Боже, хто вам такий несмак порадив?)))) В мене у дитинстві сумочки були дитячі, щось схоже, але не так пєчально.
Natalia505• 29 августа 2023
Сфотографуйте її на чорному фоні, якісно. Ви побачите різницю.
Дона Ко Ко• 29 августа 2023
Это новое золотоечерное платье ? Опять ?
Борець за гаманець• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так. Очікування/реальність
Треба знову шукати червону
Вот эта свиняча кожа еще удешевляет вещь.
Не берите такую, лучше гладкую.
БезВзяток• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Бо вона темна, а не червона. На червоному фоткала для порівняння.
Сдавайте ее назад, некрасивая(
автор Пушкининиана • 29 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Та нема чого роздивлятися. Гамно
Natalia505• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Та нема чого роздивлятися. Гамно
Відправляйте але за колір ви мене здивували.)) Можна старечий, сказати про форму якщо вона не модна.

Айпишница• 29 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так я не поняла,а кто виноват? Советчицы?
Ну не авторка ж!
АфродитаПетровна• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Та нема чого роздивлятися. Гамно
А вы уже и ногти в цвет сумки накрасили.))
Чесно брешу• 29 августа 2023
Тут не у кого нет скунса))
автор Пушкининиана • 29 августа 2023
Фух, випустила пару, легше стало. Завтра буду гратися з поверненням ще
Киев_Елена• 29 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Колір не буває бабським. Він просто темно червоний, а не вирви око.
Мне сумка вообще не красная и не темно красная, больше оттенок розового
Джонсонюк• 29 августа 2023
Это просто сам материал говно, как кошолка дедова. Дело не в цвете
Ластоноша• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так она не темная, а бледная на вашем фоне.
Like-995b• 29 августа 2023
Прочла : обирала тут з вами Сумку Зла, думаю , що пропустила?)
Чорнобаївка• 29 августа 2023
Покажите первую тему с опросником. Неужели «мы» были за покупку?
Мама фіфті цента• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Вам напишуть, що сприйняття кольору залежить від налаштувань монітору)

автор Пушкининиана • 29 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Так я теж впевнена, що завтра так і буде. Ще й заходжу в свої замовлення в Інтертопі, а воно відмінене, а не виконане. Буду розбиратися
Мию вікна у мороз• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
То вона і виглядає майже так, як то на чому ви фоткали.
Мама фіфті цента• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Неюзане можна повертати без оголошення причини протягом 14 днів.
автор Пушкининиана • 29 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Так ,дякую. Де б червону купити тепер? В мене просто дике бажання
Латексне альтер ЕГО• 29 августа 2023
Ламборджини• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так. Очікування/реальність
Треба знову шукати червону
Зачем вам красная сумка? Она же не подходит ни к чему. Красный цвет тем более очень специфический. Беж, серая, чёрная, коньяк - это сумки которые подойдут под любую одежду. Зачем вам эти клоунские цвета простые? Кстати про цвет - дешёвые вещи не бывают красивых цветов. Всегда цвет будет устаревшим. Трендовые цвета обычно у дорого сегмента или на дермантине
Админко• 29 августа 2023
не гоните,
нормальная сумка
Забула що?• 29 августа 2023
бідний, бідний колір...
энциклопУдия• 29 августа 2023
Автор, ви сумку підбирали під колір стіни))) видать у каталозі фото оброблене з фільтрами. Сфотографуйте на білому фоні нормально, думаю відтінок буде близький до бажаного.
Міряно-переміряно• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так. Очікування/реальність
Треба знову шукати червону
Автор , сапожки под нее в цвет !
Міряно-переміряно• 29 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
А сколько она стоит ?