Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023

В Днепре полицейские убили мужчину

Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Манула• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
Поліцейський сам обрав поведінку. Це його рішення було стріляти у іншу людинку.
Так, це його рішення, дивлячись як його колега лежить без свідомості на асфальті, незрозуміло чи жива, та він самий зазнав нападу ...

-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляЯсі
Жінка за кермом реально не в адекваті, тільки після того застрелили чоловіка почала робити, що поліцейський просить, а якби відразу зробила, не було би жертв.
не здивуюсь якщо з неї все і почалось, що потім й чоловік підключився і діточка горланіла-давай папа
Ane4ka777• 30 августа 2023
Ответ дляLadyDShoes
Там полицейские первые напали , что вы несёте ?
Вы камеры с боди камер полицейских видели? Что было до того момента как полицейские применили силу по отношению к женщине?
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Там є відео, на початку теми. Бидлодіти знімали.
Таких быдлодетей на каждой площадке полно.
Видимо мат через слово уже не считается чем-то сверх нормы
Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Достатньо відео як він маневрував на перехресті. Це запросто могла бути зайцева-2 якби там трапився Дронов 2 (якщо правильно прізвище запамятала)
Не достатньо, нехай оприлюднять відео з бодікамер, тоді буде зрозуміло, а так це тільки ваші домисли, без жодного доказу.
Ваша величність• 30 августа 2023
Ответ дляRomina83
*НЕ от фонаря
Але аргументів на підставі чинного законодавства України ви не маєте.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Осуждать действия полиции БЕЗ оправдания быдла уже нельзя?
Напевне можна.
Я про виправлення бидла лише написала.
А щодо поліції - маємо що маємо. Найкращі на війні. Багато хто вже не повернеться. Цей факт - лише обтяжлива обставина для бидла.

Bosikom• 30 августа 2023
Ответ дляМанула
Він зараз закордоном, не пам´ятаю віїхав чи ще до, чи вже після 24.02.2022.
А так відома у Дніпрі неоднозначна особа
https://uk.wikipedia.org/wiki/Петровський_Олександ...
да уж, не знала что криминальные авторитеты ещё и відзнаки і нагороди всілякі мають. хотя раньше половина депутатов из криминала были. даже президент.
жалко парня полицейского... если будут за своего братка мстить.
Ane4ka777• 30 августа 2023
Ответ дляZaviriuha
Дивилася і відео і прочитала майже всі коментарі, немає право поліція таке витворяти. Можна пробити шини в колесах і визвати підмогу, якщо всіх будуть так стріляти, таке враження що поліцейські вирішили пограти в бойовик який пішов не по плану
При чем здесь шины в колёсах? Водитель и па сажир вели себя не адекватно, применение силы по отношению к полицейским даёт последним право стрелять на поражение.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ дляНайкраща
А звідки інформація, що в чоловіка не було зброї? При аналогічних умовах такий само чоловік застрелив 2 поліцейських у 2016р.
Теж не було видно, що був озброєний
Воот, отсюда и вопрос - почему на его/их задержание поехали два полицейских (один из них женского пола)
Ваша величність• 30 августа 2023
Ответ дляmy_tess
А це візьміть будь яку країну Європи чи штати- там всі зупиняються і виходять з машини, якшо поліцейський сказав вийти. А наші права качають
А якшо на ягуарі то то тим більше. В нас винний той в кого грошей менше
Коні-люди.
Читайте закони України.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляZelenkа
То все ко-ко-ко з дивану.
Кого вбив з кермом вбитий ментами?
Дякувати Богу трапились менти на його шляху. Можливо було врятовано 1-2-10-20 - сотні життів.
Ane4ka777• 30 августа 2023
Ответ дляLadyDShoes
Вы видео видели? Женщина водитель что-то нарушила?
Почитайте, что пишут официальные источники про причину остановки.
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляVeronika83
Это страшно, когда люди не понимают, что все должно происходить в правовом поле, а не так как хочется
в якому правовому полі можна з такою силою вдарити поліцейську жінку при виконанні своїх службових обов´язків, щоб та впала з розбитим обличчям?
Ваша величність• 30 августа 2023
Ответ дляМанула
А що передувало цій ситуації?
Що було за 5, 10 хвилин до того, як його колега опинилася на землі?
Чи вірно діяли поліцейські з самого початку?
BLUE_SKY• 30 августа 2023
Ответ дляОленёнок
Я бы сказала тактичнее . В каждой спорной ситуации человек принимает ту сторону, которая ему ближе. То есть обвиняют полицейского и защищают этого бухого те, кто допускает для себя такое поведение. Кто может сам сесть рьяным за руль (или его близкий), кто грубит полиции и боится, что после этого его вытянут за ноги и т. д.
вы абсолютно неправы
я даже видео не смотрела этого события
только по описанию комментирую
я хочу жить в стране где выполняются законы и каждый действует в соостветствии со своим полномочиями
я хочу пррфессиональных действий полиции каким бы быдлом не был то бухой водитель
если у него в руках пистолет или его попросили поднять руки чтобы убедиться что там нет оружия - тогда можно применять оружие
просто в драке пристрелить кого-то - это беспредел
плюс нельзя оправдывать эмоциональные решения полиции, полицейский должен быть человеком со стальными нервами и выполняющим свои инструкции
если он действовал в соответствии с полномочиями - его оправдают
если превысил - накажут
только так должно быть в правовом государстве
а все эти навешивания ярлыков - не от большого ума, уж извините
ИринаВлади• 30 августа 2023
Ответ дляЯсі
За кермом був чоловік
asjaua• 30 августа 2023
А хто пам´ятає історію де п´яні малолітки гонки по місту влаштували, а патрульні застрелили когось з салону? Теж одні кричали про ментовськой бєспрєдєл, а інші- про те що ті могли накоїти.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Може комусь то вже нормальні реалії існування. Для мене це - бидло. Біосміття на нашій планеті. Така от я расчєлавєчіна вже стала. Відео з перехрестя в мене безповоротно вбило останки якогось жалю.

-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
там була пара з дітьми, мабуть ніхто не очікував, що вони не зможуть вийти з авто та спокійно вияснити питання до них.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Мені особисто цього не потрібно. Повторюсь, я б кулю в лоба пускала вже на етапі щавелення мотору у стані алкогольного сп´яніння.
Ваша величність• 30 августа 2023
Ответ дляasjaua
Врешті поліцейського відправили відбувати покарання.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
НА планете от 70 до 80 процентов биомусора.
Чистить будете?

А вторую машинку, совершившую такой же маневр из правого ряда заметили?
А перестройку из левого в правый на перекрестке?
Это все в одном и том же видео...
BLUE_SKY• 30 августа 2023
Ответ для4мама
так що, якщо хтось на чиюсь думку бидло то його просто пристрелити можна? без суда і слідства? то у нас тут закони джунглів чи правова держава?
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Може тому що було скоєне порушення пдд а не повідомлення про збройне пограбування?
Ваша величність• 30 августа 2023
Ответ для-Аленушка8-
А мали очікувати.
Професіонали такі професіонали.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Следом за ними такое же нарушение совершила минимум еще одна машина
Руда Соня• 30 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
а поки немає таких штрафів? п’яне бидло може робити що хоче?
А до чого тут п´яний мужик, якщо він пасажир? За кермом була дружина ж
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляBLUE_SKY
вы абсолютно неправы
я даже видео не смотрела этого события
только по описанию комментирую
если превысил - накажут
То подивіться. А то гіпотетичні якісь домисли собі намалювали.
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
А мали очікувати.
Професіонали такі професіонали.
так що, їм тепер натовпами їздити?