Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023

В Днепре полицейские убили мужчину

Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Romina83• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
Але аргументів на підставі чинного законодавства України ви не маєте.
Аргумент - это положення про порядок застосування вогнепальної зброї, не читали его, наверное, только вы. То, что он его не просто ранил - а убил, возможно, понесет наказание. Но всего этого можно было бы избежать, если бы кто-то не считал себя пупом земли, на которого законы не распространяются.
Мы часто ездим между городами, везде блокпосты и ни разу в голову не взбрело не показать документы или не открыть окна для осмотра салона. Почему же, интересно......

Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Мені особисто цього не потрібно. Повторюсь, я б кулю в лоба пускала вже на етапі щавелення мотору у стані алкогольного сп´яніння.
Як ви дітей вихувуєте в такому емоційноиу стані? вас по хвилювалках запам´ятала, вам все хочеться когось вбить 😀 ну звідки ви знаєте, що він був п´яний? Якщо на відео видно тільки його пузо і екпертизи ше нема
Veronika83• 30 августа 2023
ЗУ ’Про національну поліцію’:
6. Застосування вогнепальної зброї без попередження допускається:

1) при спробі особи, яку затримує поліцейський із вогнепальною зброєю в руках, наблизитися до нього, скоротивши визначену ним відстань, чи доторкнутися до зброї;
2) у разі збройного нападу, а також у разі раптового нападу із застосуванням бойової техніки, транспортних засобів або інших засобів, що загрожують життю чи здоров’ю людей;
3) якщо особа, затримана або заарештована за вчинення особливо тяжкого чи тяжкого злочину, втікає із застосуванням транспортного засобу;
4) якщо особа чинить збройний опір;
5) для припинення спроби заволодіти вогнепальною зброєю.
7. Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю тільки з метою заподіяння особі такої шкоди, яка є необхідною і достатньою в такій обстановці, для негайного відвернення чи припинення збройного нападу.
8. Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю у разі збройного нападу, якщо відвернення чи припинення відповідного нападу неможливо досягнути іншими засобами.
9. Поліцейському заборонено застосовувати вогнепальну зброю в місцях, де може бути завдано шкоди іншим особам, а також у вогненебезпечних та вибухонебезпечних місцях, крім випадків необхідності відбиття нападу або крайньої необхідності.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Глушить мотор по датчику фиксирующему опьянение, не?
elegante• 30 августа 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Полицейскую в крови уже видели фото?
И ? Зачем она в полиции ? Какие у нее навыки ? Маникюр судя по фото .
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
НА планете от 70 до 80 процентов биомусора.
Чистить будете?

А вторую машинку, совершившую такой же маневр из правого ряда заметили?
А перестройку из левого в правый на перекрестке?
Это все в одном и том же видео...
Мала б повноваження - чистила б. Наразі лише силою думки можу.
чир• 30 августа 2023
Порушення трапилось о 16:54. Стрілянина сталася близько 18:00’

elegante• 30 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
читайте тему та фото дивіться
Спрашиваю где официальный отчет ? Нет ответа .. то промолчите .
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Инвалиды, психически больные люди не мешают?
Манула• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
А що передувало цій ситуації?
Що було за 5, 10 хвилин до того, як його колега опинилася на землі?
Чи вірно діяли поліцейські з самого початку?
Ми цього достовірно поки не знаємо.
Поки маємо таке
1) порушення правил дорожнього руху
2) неадекватна поведінка водія та пасажирів
3) протидія та напад на поліцейських
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляBLUE_SKY
так що, якщо хтось на чиюсь думку бидло то його просто пристрелити можна? без суда і слідства? то у нас тут закони джунглів чи правова держава?
У даному конкретному випадку - не тільки можна, але й необхідно.
Були конкретні дії.
Bosikom• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
и откуда взяли, что за рулём был он, а женщина пересела?
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Полицейская это профессия , а так она обычная женщина, стрижется, делает маникюр и наращивает ресницы
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Следом за ними такое же нарушение совершила минимум еще одна машина
Сподіваюсь вони отримають свій законний штраф. Якщо будуть бикувати та нападати на поліцію - нехай і їх пристрелять.
asjaua• 30 августа 2023
Ответ для-Аленушка8-
там була пара з дітьми, мабуть ніхто не очікував, що вони не зможуть вийти з авто та спокійно вияснити питання до них.
Нормальна людина би попросила свою дружину не відкривати істерику перед патрулем. Ця сім´я на 100% була впевнена в своїй безкарності тому так і поводилась
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляasjaua
100%, все що там відбулося і до чого призвело було спровоковано саме їх поведінкою.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Война (или что-то еще) вас сильно ’потрепала’
Diksizavr• 30 августа 2023
Зараз не военное время, а воєнний стан, а це різне! Яке право поліцейські мали силою витягати з авто за порушення ппд? Читайте закони! Або зразу давайте *бати себе в дупу, бо це ж поліція...
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляDiksizavr
у вас або чорне, або біле. Навіщо одразу ’бати, коли можна просто вийти та нормально поспілкуватися?

Kate-6206• 30 августа 2023
Взагалі то баба в поліціїї бісить . Жлдної нормальної психічно нормальної там не бачила ! То якісь бляді шо їбуться в кустах з напарником замість щоб працювати .Потім стріляють в випадкогвого свідка. То ось якась татуйована курва з жостким ПМСом вбила чужого чоловіка !! Там і не кожного чоловіка можно брать в поліцію а вже баб то взагалі чортійшо! Де ті потвори шо спаскудили наші правоохоронні органи? Де та блядіна деканоідзе ? Вже нема нікого а в нас по вулиці лазять невмєняшки з недойобом і пістолєтами і відстрелюють чужих альфасамців.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Хороше запитання. В мене в основному чоловік вихованням займається.
Я лише можу з ночі до ночі по горам когось таскати.
Я ніде не приховуючищо ненавиджу переважну більшість людей. Вважаю їх тупим конченим бидлом.
Ото застрелене та його сімейка - типові представники того, кого особисто я вважаю бидлом.
Ще я коли збираю сміття у лісі, а це щотижня 2 огроменні сміттєві пакети - щосекунди насилаю промені проносу кожній бидлятині яка то все там кидає.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ для-Аленушка8-
Ей ногти мешали нормально паковать даму, выволоченную из авто.
Не вижу сломанных ногтей, кстати, что говорит о том что она еле касалась задерживаемой
Leka_Leka• 30 августа 2023
Ответ дляМарго_1427
Любовница ?..
подружка) Это наши, местные. Директор Петриковского кладбища. ) Не выгорело в этот раз.
Romina83• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Она простая патрульная, а не спецназ. Ее необходимые навыки - это знание законов и умение пользоваться оружием. То, что она женщина - к сожалению, многих подталкивает на совершение преступления - ’ашоонаможет’, но проблема не в женщинах в полиции, а в больном обществе.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Нє, тільки хардкор 🙊🙊🙉
osna• 30 августа 2023
Ответ дляLinsi
Я в шоке, сколько тут женщин поддерживает насилие и садизм. Ишь, она посмела орать, просить снимать на камеру, как же так, ведь она же должна была молча позволить себя тащить. Застрелили человека ни за что, и тоже все довольны. Почему же реальных преступников даже пальцем не трогают?
А эти не преступники? Или надо выборочно?
Вы заладили одно и то же.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Ну який може бути офіційний звіт? Ще й 24 годин не минуло.
Leka_Leka• 30 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Її з водійського витягали
пересела, сука.
4мама• 30 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Ні. Допомагають таким. Серйозно.
Leka_Leka• 30 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Ну вот я бы не поняла, что меня пристрелить могут, у нас эта практика не распространена. Возможно теперь всех криво смотрящих будут отстреливать, то буду понимать
а вы кидаетесь на полицию, ломаете им нос, бросаете через себя? Не, ну тогда все может быть. Но за такое отстреливают в любой стране. Права у нас все знают, обязанности мало кто)