Ласунка• 30 августа 2023
Муж едет как многодетный заграницу
у него, только посвідчення многодітнього пропустят его через границу?Бо на горячей линии сказали надо свидетельство об браке и свидетельство о рождении и с военкомата пометка ?
Ластоноша• 30 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Я написала щоб ви не виглядали дурепою ніби хтось заздрить 3-м вашим дітям що ви тут почали розпинатись чого ви їх народили і не розуміючи істинної причини незадоволення. вам би вашої поради слідувати, для початку
Ще раз повторюю, якщо у Вас всередені злість, виходьте з пікетами, пишіть до Верховної Ради і депутатів. Не потрібно писати в темі , де людина питає за свої права, а не за Ваші почуття невдоволенності, злісті та заздрості ситуації, яка склалась через державні закони та приписи😉
Любви вам!• 30 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Видно багато вагітностей та пологи все-таки погано вплинули на мозгову діяльність вашу)
Ластоноша• 30 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Це мабудь у Вас недолік освіти сказується на здатності розуміти те, що Вам пишуть 😂
Нашли в капусте• 30 августа 2023
Ответ дляsnejs
У нас двое общих детей и один его ребенок от первого брака, живёт ребенок не с нами. Выпустили по копиям свидетельств заверенным нотариально и все
Давно виїхали? Я так розумію їхали ви з чоловіком та двома дітьми, за третю питали щось і які документи показували?