Весела бджілка• 30 августа 2023
Дія, пошкоджене житло, комусь виплатили?
Зранку в квартирі мами побиті всі вікна, чи розраховувати на якісь виплати? В дії оформила, комусь щось відшкодували? Дякую за відповіді
Весела бджілка
• 30 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У вас зранку , а у нас с мая 22 ничего
Колезі вікна швидко нові поставили, в неї вибуховою хвилею в квітні 2022 знесло, і мені каже не поспішати ставити вікна. Жек сьогодні пропонував плівку
Пиу!Пиу!• 30 августа 2023
Ответ дляВесела бджілка
Мне бы ваши проблемы, у нас фундамент остался от дома
Marie-Antoinette2• 30 августа 2023
Ответ дляВесела бджілка
Одна справа у квітні не поспішати, а інша у майже вересні, осінь дощі, зима йде, будете без вікон?
ТаЕщеОптимистка• 30 августа 2023
Я не підкажу нічого щодо компенсації за пошкодження, вибачте. Але можу розповісти про випадки купівлі житла переселенцями за кошти, відшкодовані державою (принаймні там левова частка компенсується). В моєму регіоні чула про кілька випадків купівлі біженцями зі Сходу і Півдня житла (сільська місцевість) саме да ті кошти з державної програми компенсації, тому пробуйте, звертайтеся у всі можливі інстанції, держава виділяє кошти на допомогу постраждалим від війни.
Весела бджілка
• 30 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Співчуваю, головне що всі цілі. Мама в селі була, не в квартирі. Тепер повертатись боїться
Весела бджілка
• 30 августа 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Звісно що будемо ставити, а маму до себе забирати, вона одна зійде з розуму, вона дуже тревожна зараз
наКоблучках• 30 августа 2023
А местная власть у вас ремонтом не занимается? У нас в городе возле места прилёта сразу ставят палатку от мерии, там принимают заявки на ремонт. Коллеге так крышу перекрыли и достаточно быстро - меньше месяца прошло. Вы поузнавайте. И ещё я что-то слышала про фонд Каритас, они вроде окнами занимаются. Позвоните в свое местное отделение.
Тётя Хрюша• 30 августа 2023
У папы в містечку майже у половини мешканців при прильотах винесло вікна. Подали заявки. Прилетіло минулого літа. До початку весни поставили вікна всім за державний кошт. До весни тому що багато хто виїхав після прильотів і довго не повертались.
Знаю двох, кому відшкодували (самі ставили не чекали). В інших, хто ставив сам - не питала.
Весела бджілка
• 30 августа 2023
Ответ длянаКоблучках
Большое спасибо за подсказку,
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Куди саме не знаєте треба звертатися? Прилетів шахед в будинок знайомої жити нема де, сказали дадуть 200000. Як можна купити за це житло?
ТаЕщеОптимистка• 30 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Зверніться у ЦНАП своєї області чи області, де проживаєте як ВПО. Ще можна напряму поставити відповідне запитання у додатку Дія, там зобов´язані пооконсультувати і допомогти безкоштовно у відповідь на ваше звернення.
ТаЕщеОптимистка• 30 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дякую за відповідь ❤️
Нехай у вас все буде добре!
Не обижаюсь• 30 августа 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Киев, 24.06 прилет. Выплатили 115тыс
а куди ви звертались?
12 галюцинаций• 30 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У вас зранку , а у нас с мая 22 ничего
А в мене з 28.02.2022 та з 08.02.2022
12 галюцинаций• 30 августа 2023
Ответ длянаКоблучках
У вас наверное прилетов мало было
Йосип_молодий• 30 августа 2023
Сума на підписаннІ. Роблять швидко Вікна поставили благодійні організації. 2 і було. Ще залишилось 1 є вікно під фанерою
наКоблучках• 31 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
У вас наверное прилетов мало было
Запорожье. Куда уж меньше...
Сегодня сержусь• 31 августа 2023
Брату в Киевской области ракета во двор прилетела ещё в марте 22 выбило окна и двери, но жить надо как то то поставили за свой счёт, а через год приехала комиссия сказали вы уже поставили до свидания, и никто не думает как год люди должны были жить 🤦♀️