Плету интриги• 30 августа 2023

НУШ 6 клас 12 років? розкажіть інші нюанси

Чи переводити зі звич системи?
Рівень знань мотивація дитини знання. Як вам?
Советничаю тут• 30 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Для чего учиться аж 12 лет? Это и есть бред
Может Вы не в курсе, но 10,11,12 классы буду заканчивать далеко не все. Эти классы будут лишь в нескольких школах по городу. Для самых одаренных детей, заточенных на науку. Так что можете не паниковать.

автор Плету интриги • 30 августа 2023
Ответ длякультУра
Так а в чем проблема? Возраст окончания учебы примерно одинаковый. Мы после 9 планируем в колледж все равно, не вижу смысла и 10,11 в школе сидеть
Щось я вже теж не бачу. навішо так розтягувати програму? В мене діти гарно вчаться.
Таке враження що це політика на деградацію. В нашій державі ти або до 25 утримуєш дитину або.. вона без вищої освіти. А якщо лікар?...
Залетна Я тут• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
6 років вже ,як так вчаться, а ви тільки почали перейматися
культУра• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну пройдите 2 класса за 1, вы, мне кажется, придумываете проблему там где ее нет.
Все питаю зарання• 30 августа 2023
У мене син по програмі НУШ в 5 клас йде 1 вересня.
Сьогодні дали пару книг. Цікаві предмети такі, кажуть будуть поєднання фізики з географією...щось таке, ну і назва буде в предмета інша.
У нас -5 клас діти навчаються по 2 програмам - НУШ (нова українстка школа) і інтелект України.
Советничаю тут• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Автор, шо Ви хочете почути?
Ваша дитина, яка учиться в 9 класі ні на яку НУШ не перейде і не буде вчитись в 12 класі аж ніяк.
А шестикласник ваш вже вчиться по НУШ і в 10 клас не факт, що попаде
культУра• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Я вообще не вижу разницы, раньше шли в 7 и 11 классов, сейчас в 6 и 12 классов. Одинаково выходит. Причем тут до 25?

автор Плету интриги • 30 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Автор, шо Ви хочете почути?
Дякую. Моя мета була дізнатися чи всі так. Бо гугл видав введення з 2027го..
То я зрозуміла що нинішні екпериментальні перейдуть на 12, потім і наш
Советничаю тут• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Хто всі? Що всі?
Всі 6класники зараз вчаться по програмі НУШ (деякі по програмі Інтелект України, адаптований під вимоги НУШ)
Все питаю зарання• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Це не розтягування програми. Наскільки нам правильно донесли інформацію хочуть зробити свого робу ’вищу школу’, тобто 3 останні роки - це будуть школи-ліцеї і діти які будуть там навчатись - йтимуть далі в університети , вища школа вже матиме напрямок і це полегшить майбутнє навчання по спеціальності.
А діти, які захочуть в коледжі не будуть вступати до ’вищої школи’. Туди я так розумію буде дуже сильний відбір.
Соображалочка• 30 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Вы ж запаниковали при виде слова военкомат. А писала я не вам, а автору
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Пастєрнака не читав, но осуждаю (с)
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Довкілля, цікавий предмет.
Мій молодший 5 клас закінчив
автор Плету интриги • 30 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Не вірю в толкові реформи у нашій країні....
Советничаю тут• 30 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Але хоч дізнались по якій програмі вчиться ваша дитина в 6 класі)) то вже перемога)))
Фантазерша• 31 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
ну, напевне, через те, що всі експерти і ’не вірю’, то і не цікавитесь, що вже 6 років ця реформа триває. а для того, щоб не було ’вірю-не вірю’, треба ознайомитися з темою, перш ніж писати тут питання, відповіді на які очевидні вже багато років.

толкові реформи - це як? реформи для більшості це завжди ’щось напридумували’. власне, батьки мали бути частиною освітнього процесу. якщо хтось не в курсі - реформатори не дуже-то й винні. ви, наприклад, цікавилися, що через недолгугого міністра ця реформа зупинилася? не тому, що вона погана, а тому що хтось так само, як і ви, не почитав і не дізнався, що та реформа означає:)))