неДоПриличий• 31 августа 2023

Як ФОПу виплатити зарплату з рахунка?

Добрий день порадницям. Питання про ФОП. Надає послуги в сфері оренди. Готівки не приймає. Всі послуги оплачують на рахунок айбан. Є найманий працівник. Як йому показати виплату зарплати? Рахунок ФОП має в Приваті. Просто ж на карточку перерахувати і написати в призначенні, що зе заробітня плата ж не можна? Якось через банк-клієнт? І можливо хтось порадить, як без РРО можна видавати документи про оплату? Термінали, чи ще якась альтернатива. Дякую.
Горлаю зрання• 31 августа 2023
На ибан карты (карточный счет) с вашим назначением платежа : зп за такой-то месяц. Но налоги должны быть уплачены сразу. И в трудовом договоре должны быть реквизиты работника указаны.
Підмітайло• 31 августа 2023
спочатку сплатіть податки. в призначені платежу заробітна плата за ..... місяць 2023 р.
Любовь Калистратовна• 31 августа 2023
В Привате ( как и в любом другом банке есть зарплатный проект . Через него и выплачивайте . Налоги уплатить не забудьте . А зарплату сначала начислить не забудьте .
Вся в кредитах• 31 августа 2023
В приваті є зарплатний проект, через нього нараховуєте зп але спочатку оплатити всі податки
автор неДоПриличий • 31 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Підкажіть коротко, як це виглядає. З зарплатними проектами знайома, але ніколи їх не створювала.
автор неДоПриличий • 31 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Тобто я створюю зарплатний проект на найманого працівника? В підтримці привату допоможуть?
Латексне альтер ЕГО• 31 августа 2023
Зарплата платиться 2 рази на місяць, за першу і за другу половину. Платите ПДФО, військовий збір і ЄСВ, у призначенні пишете ПДФО із зп за 1 пол серпня 2023 року, наприклад. І у платіжці на виплату зп (ЗП за 1 половину серпня 2023р) має бути той самий період вказаний. Це важливо. Так само за 2 половину місяця.
Мавка• 31 августа 2023
З таким рівнем розуміння Податкового кодексу штрафи можуть бути більше, ніж робота бухгалтера. Зважте + і -.
автор неДоПриличий • 31 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я все це роблю, але виплачували завжди готівкою. Питання лише в тому, як виплатити без готівки.
Любовь Калистратовна• 31 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
Да очень просто . Заходите в Приват24 , вкладка Персонал , затем Зарплатные и другие выплаты . Там создаете ведомость , там же можно и налоги сразу заплатить . Что-то не будет получаться - звоните 3700 , они в телефонном режиме помогут . Насчет НАЧИСЛЕНИЯ зарплаты - лучше погуглите , это в 2х словах не расскажешь .
Вся в кредитах• 31 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
Звичайно, дзвоніть їм, все розкажуть