Приму в дар• 01 сентября 2023
Питання по спорту
Якщо я буду займатись вдома і пити гейнери (для набору ваги), чи зможу отримати хороший результат? Чи обов’язково зал?
Королева Сарказма• 01 сентября 2023
Результат будет только тогда,когда вы будете правильно выполнять упражнения. А где это будет происходить: дома, в зале, на улице совершенно не важно
Но ,в вашем случае,просто необходимо начать с индивидуальных занятий с тренером
Приму в дар
• 01 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Нема логіки
Гейнер для чого?
Для набору маси
Приму в дар
• 01 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А что в вашем понимании хороший результат?
Талія, прес
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Звісно важливо, доя м’язів треба збільшувати вагу, працювати тільки з вагою свого тіла це будуть зовсім інші тренування
Приму в дар
• 01 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Якої? Просто жирку?
я худа, аби досягнути гарних форм, треба набрати трішки
жирок - то не про це
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
жирок - то не про це
Доя набору якісної м’язової тканини треба профіцит калорій, але точно не з гейнеру і треба тренажерний зал і силові вправи. Якщо ви будете робити профіцит і займатись дома шейпінгом, це буде просто зайвий жирок
БлинчикБезСметанки• 01 сентября 2023
Боги ну зачем вам гейнер? Почему не протеин? Или белковое питание?
Приму в дар
• 01 сентября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я не дуже розбираюсь, тому запитую
Протеїн краще буде?
Приму в дар
• 01 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ок, зрозуміла
БлинчикБезСметанки• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
Я не дуже розбираюсь, тому запитую
Протеїн краще буде?
Гейнер вам точно не нужен. Ваша цель набрать мышечную массу правильно? Пьете протеин и занимаетесь с весом, вот и вся схема. Достаточно выполнять базу, но веса должны быть приличные. Те вам нужны гантели хотя бы.
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
Я не дуже розбираюсь, тому запитую
Протеїн краще буде?
Краще сбалансоване харчування, у вас повинно бути сбалансоване бжу доя ваших цілей. Але з домашніми тренуванні просто харчуйтесь смачно і отримуйте задоволення від тренувань
Розберіться в теорії, почитайте
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А доя чого протеін? Чим не підходить білок з іжі?
Хоча не меньш важливі і вуглеводи в нарощуванні м’язів
Я пані прохана...• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
Талія, прес
будете дуже качати прес, талії не буде
БлинчикБезСметанки• 01 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
У автора недовес, я так понимаю. Я сама малоежка и не получаю достаточно белка с едой. Просто не люблю столько есть.протеин спасение
боже люди навіть не розуміють що таке гейнер. Якщо ви дома плануєте займатись, то вам необхідне залізо і прогресія. Бо якщо ви будете легкі тренування робити і ще й в калорійному профіциті сильному з гейнером сидітимете то наберете жирок. Та і гейнер вам точно потрібен? вам для нормального росту потрібно 300ккал профіциту.
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
будете дуже качати прес, талії не буде
Якщо качати косі м’язи, якщо робити правильні скручування, то все буде прекрасно. Найправильніше це казати прес на босу або фітболі, або звичайні скручування на підлозі.
Я пані прохана...• 01 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
все вірно, я написала, якщо часто його качати
Я пані прохана...• 01 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
А Вас анорексія?
я в зал когда то тоже пришла с недобором, но анорексичкой меня было трудно назвать
Маргарита и Мастер• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
жирок - то не про це
Якщо у Вас конституція тіла не дозволяє, то всякі добавки не наростять Вам форми
Я пані прохана...• 01 сентября 2023
автор, пийте протеїн, я теж колись була на наборі, пила гейнер і силові з тренером. Массу набирала, м´язи росли, але з тим і жирок ріс
Маргарита и Мастер• 01 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Мені в залі тренер теж таке казав, і робив з мене кентавра з ногами футболіста. Тому а зал до недолугих тренерів більше не хожу
Люблю кетчуп• 01 сентября 2023
Їжте каші і білок ,плюс клітковина і заправляйте гарною олією і буде все доьре
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Зараз стільки інформації, та і якщо ви вже були в залі знаєте техніку виконання вправ, то вам вже тренер не потрібен
Шиворот Навыворот• 01 сентября 2023
Ответ дляПриму в дар
Талія, прес
Это регулируется питанием. Сколько пресс не качайте, он жир не растопит.
Броніки для Моніки• 01 сентября 2023
автор, ПП і потрібна кількість калорій вам в поміч. Без добавок. Вдома вони зайві.
І головне - вдома без тренажерів і великих ваг ви не накачаєте потрібні групи і тим паче не наберете мʼязи.
Мʼязи ростуть при прогресії ваги. Ті самі ягодичні ви з вагою 30кг навіть не накачаєте. В мене почався прогрес по заду лише як почала від 80кг регулярно брати сідницями. На ноги треба менше.
Блондинка в Законе• 01 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Буде і з меньшою вагою прогрес, якщо вміти працювати цільовою групою м’яз