Кицюююня• 01 сентября 2023

І знову про Буковель, Татарів, Поляниця з дитиною

Доброї ночі.
Хочу дитину звозити у Динопарк, що в Поляниці, де краще зупинитись, де ще є якісь розваги? Не можу визначитись, краще бронювати готель в Буковелі і там бути 6 днів чи краще в Яремчі, а туди просто приїхати?
Дуже дякую
Результат:
вже голосів: 23
8 (34.78%) В Яремчі, а в Динопар приїхати
7 (30.43%) Результат або варіант в комент
5 (21.74%) В Татарів
3 (13.04%) В Буковелі
Anutkabella• 01 сентября 2023
Краще в Яремче,там є на що подивитись ,в Буковель можете зʼїздити на деньок ,цього буде достатньо!
Ніколи не збрешу• 01 сентября 2023
По аренде не подскажу, но дино всем моим друзьям с детьми понравился. А там уже букинг, или любой другой сервис, через какой любите бронировать. Мы бронировали яркемче не дорого. 3к сутки. Подружка рядом нашла за 5 к сутки
Наверняка• 01 сентября 2023
Не люблю Яремче. Краще вже Микуличин, Татарів, Яблуниця
автор Кицюююня • 01 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
Буду без машини, з ІФ на автобусі можно добратись?
Наверняка• 01 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
Тут не підкажу. Я на авто зазвичай. Але думаю, можна)
Дверной_Проем• 02 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ціна тільки за номер?
Ніколи не збрешу• 02 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Ціна тільки за номер?
Да
Ніколи не збрешу• 02 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
Да. Если ничего не поменялось, то с автовокзала, который рядом с жд, есть автобус в Микуличин. Через Яремче
Жирафовое варьенье• 03 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
Підкажіть, а зараз в районі Яблуниці гриби є?
Шальная коклетка• 06 сентября 2023
Вітаю, я пораджу з дитиною відвідати ГуцулЛенд в Буковелі, там контактний зоопарк, дуже доглянутв тварини, тематичні хатинки гуцульські - як музей, велика територія, кафешки. А поруч озеро Молодості, можна поплавати, на катамаранах також. Але водичка там прохолодна, чиста. Там же Вода-клаб. Ось там відкриті бассейни теплі 27-28° , подивіться в Гуглі. Ціна на день в будні 750 грн на день за все, сауни, бассейни, соляна кімната. Мы ходили по ранковому тарифу з 8 до 11 за 350 грн)