Сирожено_пирожено• 03 сентября 2023

Якщо дитину я хочу назвати Лєна, то її запишіть Оленою чи як?

Щось не зрозуміло чому випадає при перекладі на українську мову літера Є в імені Елена. Чому всі інші імена перекладаються на українську мову з літерою Є. Наприклад: Евгений- Євген( не Овген), Егор- Єгор( не Огор), Евдоким- теж Євдоким, Евгения- Євгенія ( не Овгенія), Елизавета -Єлизавета( не олизавета), Ева- Єва, Евдокия-Євдокія. І тільки Елена- Олена. Я уважаю до Олена це Алена, А міняється на О.
KaVika29• 03 сентября 2023
Ответ дляФенте Фря
русського))
Алень він і в Африці алень
ВЫВсеВрете• 03 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
В мене донька Альона.
І я Альона, 46 річна дівчинка. Тато реєстрував з скандалом, бо сиділи такі,як автор і уважали собі,що я маю бути Оленою.
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
То для хлопчика
В трусиках
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А Кристины булы Хрыстямы
Filomena• 03 сентября 2023
Це грецьке імʼя.
Назвіть Єленою.
Двісті років тому попи імена давали, 20 р тому паспортистки, зараз простіше.
Тундиринда• 03 сентября 2023
У мене мама Єлєна записана, сама так попросила.
Фенте Фря• 03 сентября 2023
Одарка назвіть.
ВЫВсеВрете• 03 сентября 2023
Ответ дляmurmurik
А Кристины булы Хрыстямы
А Ані - Ганнами.
Фенте Фря• 03 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Коли реєстрували місяць після народження?
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Мама сама? Или она меняла доки?
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляФенте Фря
Алина-1240• 03 сентября 2023
Нет,так и запишут -лена
Бегущаяпо• 03 сентября 2023
Запишуть, як хочете. Як потім до цього дитина поставиться - інше питання. Знаю випадок, коли записали Альона, дівчинка чекає, коли підросте і зможе сама вирішити це питання змінивши імʼя цитата ’на нормальне’
Христя в тiстi• 03 сентября 2023
У меня дочь Анна. И на укр- тоже.
Ганна- то чужие дочки.
Mrs.Sexuality• 03 сентября 2023
Ответ дляmurmurik
А Украина каким боком?
Чы абы зраду найти?
Якщо Україна у людини з малої букви, то питання виникають, так. Клавіатурою ж уміє користуватись, Олену не полінувалась з великої написати
Примарочка• 03 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Елена и Олена - эта два разных имени. Как Михаил и Михайло, Василий и Василь.
Ну, звісно, абсолютно різні як Анна і Ганна, Николай і Микола, Игорь та Ігор, Алексей та Олексій....
Примарочка• 03 сентября 2023
В мене син Діма, то ми що пороздирати ротяки тим, хто називає його Дмитро чи тим, хто називає його Дмитрий на росс??? Ви вже з розуму посходили? Васілій, Ніколай, Кірілл???- та йоб вашу мать, є український варіант - не гвалтуйте мову!
Яжемать Мне можно• 03 сентября 2023
Я Олена . Честно, раньше имя казалось грубым. Щас по барабану. Может пару раз в год называют по имени отчеству . Если не придираться,то обычное имя
А я кумедна• 03 сентября 2023
Під прізвище Головач підбираєте? Звісно вам лише Лєна підходить)
оксюморон• 03 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Украинский вариант русского имени? Это как? Есть украинские имена, есть русские!
Вы Майкла или Джона тоже будете заставлять на украинский лад переназваться?
Сіґеле-міґеле• 03 сентября 2023
Если запишите дочь не в украинской традиции, то у неё вечно будет проблема с документами, людям лень смотреть в паспорт, легче написать, как знают.
Спасибо она вам за это не скажет
оксюморон• 03 сентября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Спасибо она вам за это не скажет
Ничего подобного. У моего ребенка и отчество записано украинской транскрипцией, но в русском варианте. Не только имя. Уже на автомате предупреждает обратить внимание на правильное написание. Пока еще ничего не переделывали. Везде сейчас базы, из которых тянут данные.
Мию чакри щоденно• 03 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Меня всегда учили, что имена собственные не переводятся. Если имя Николай, то на украинском, русском, турецком, японском и т.д. он будет Николай.
Мию чакри щоденно• 03 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я по метрике Анна, а в 95 году, при получении паспорта, мне записали Ганна. Я его ненавижу.и на Ганна не отзываюсь. Всем говорю что я Анна.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
А це не ваша справа.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Давайте запретим татарам и представителям других национальностей давать детям национальные имена! 🤬
Есть имена украинские, есть русские! Родители имеют право выбора.
При чем здесь национальные имена. Во всем мире Джо это Джо. Имена не переводят. Если меня назвал Еленой, почему я должна быть Оленой?.
Всех анонимов аноним• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
А це не ваша справа.
Удалено администрацией...
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
Вам к доктору может?
Фенте Фря• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Елена в Україні
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляФенте Фря
Елена в Україні
А чому ні? Но це ж норма, що іменя не перкладають. Хочуть батьки назвуть Оленкою,
Так наприклад Мирабеллой можно , а Еленой ні?