Куда_бежать• 04 сентября 2023

Заробіток у прифронтовому селі

Дівчата, можливо ви підкажете. Ми живемо в прифронтовій, від зони бойових дій 50 км. Чоловік працює, але зп мала. Я вдома з дитиною. Садочки не працюють, в школу не пішли в цьому році та й все рівно дистанційне навчання. Тобто я працювати можу тільки онлайн, або щось придумати, щоб працювати на себе. В нас зараз дуже багато людей, багато просто проїздом. Що можна було придумати, щоб підзаробити? Я вже думала закупити носки, труси, шапки вже зараз можна і продавати. Є невеличкі збереження. Можливо маєте якісь ідеї - підкажіть. Бо зима буде важкою, треба якось виживати. В нас зараз зп чоловіка йде на комуналку, їжу і медикаменти. А ще треба одягнути і взути дитину. Дякую
Аноним_Русалка• 04 сентября 2023
Можливо дрова продавати

Кузякин• 04 сентября 2023
А чего зима будет сложной?
Зоряний Шлях• 04 сентября 2023
Стиральная машина дома есть? Может вам брать вещи на стирку?
Пирожки печь и продавать
Ms. Искренность• 04 сентября 2023
Пиріжки, напої гарячі
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Можливо дрова продавати
Цим в нас влада займається і місцева ’банда’, вже посадок немає
ЖующаЯКонфету• 04 сентября 2023
Прикордоне...50км... хм... в нас місто навпростець біля 35км до кордону з рашею.
По темі - ви живете в селі. Є город. Вирощуйте овочі і продавайте людям ( можливо у вас траса проходить через село з активним трафіком).
За рахунок носків і шапак - не знаю.Здається не дуже варіант.
Ну і ще перше що в голову впадає- можно напівфабрикати роботи чи обіди.
Життє Бентежне• 04 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Пиріжки, напої гарячі
Про горячие напитки плюсую, мимо остановок или каких то предприятий проходить и будут брать.
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляКузякин
А чего зима будет сложной?
Ну в нас ком послуги будуть десь 60- 70 відсотків від зп чоловіка, а ще ж треба щось їсти і т. д. Для нас буде важкою, якщо я не придумаю як підзаробити
Життє Бентежне• 04 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А вы не думали работу онлайн посмотреть?
Будет возможность с ребенком работать?

автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Пирожки печь и продавать
Є, але вона стара і я й так перу на 3 сім´ї зараз. Пиріжки в нас багато хто пече, але я не бачу, що є на них великий попит
Аноним_Русалка• 04 сентября 2023
Шукайте роботу диспетчером логістом. Будете вдома, на телефоні. Сайти делла, ларді
Матраскин Брат• 04 сентября 2023
Автор, пошукайте роботу в колл центрі, зараз багато в яких містах вони на онлайн перешли.
Носки і пиріжки то фігня, воно вас вимотає і заробіток копійки.
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Будет возможность с ребенком работать?
Думала, шукала, залишала резюме, але поки ніхто не телефонував. Сину 6 років, вже дорослий, працювати зможу без проблем
Життє Бентежне• 04 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ройте сайт работы, только проверяйте работодателей, чтобы не разводняк какой-то. Так вы точно сможете заработать
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую. Подивлюсь зараз. Я в телеграм давно знайшла канали з роботою, але там мовчання, як правило
Матраскин Брат• 04 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А ворк?
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Дякую. Подивлюсь
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А ворк?
Ворк юа теж. Чоловік там постійно теж сидить, щоб щось краще знайти.
Бибер-анонимер• 04 сентября 2023
А я б спробувала з носками й трусами, шапками. Якщо є багато військових яким ніде прати. При тому взяла б нормальні дешеві і дорогі, також тонкі теплі, вже ночі прохолодні. А ще у тих хто купує запитала б що вони хочуть ще придбати, якої фірми, можливо під замовлення. Про дівчаток теж не забувала б.

Сорока-ворона• 04 сентября 2023
Ответ дляКузякин
А чего зима будет сложной?
Вопрос конечно интересный...война,прифронтовая зона,а вы в Норвегии на социале, зимы не боитесь
автор Куда_бежать • 04 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Так і мені ця ідея запала в душу. Але треба знайти опт і щоб якість гарна була. А я навіть незнаю де шукати. Колись знайшла оптовий сайт дитячого взуття, а от одягу не можу знайти
Бибер-анонимер• 04 сентября 2023
а під замовлення - пропонувала б направити їм на НП, яка їм зручніша.
Бибер-анонимер• 04 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
я б подивилась в продавалці, що найчастіше продають. Можливо на самій фабриці є опт. Або спробувала б через них першу пробну партію взяти, подивитись чи вигідно. Але б не обмежувалась товаром, що є. А можливо навіть писала б типу об´яви - ’товар на замовлення’ наприклад. Й брала б свій певний %. Давала свій номер тел. Але завела б іншу тел.карточку для цього.
Не кую, не мелю• 04 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Плюсуюсь
Кузякин• 04 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Поняла
Сонячний зайчик• 04 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Особо не искала, но не так часто требуются, это как раз по моей профессии, и я бы не отказалась поработать, но или аферисты, или оплачивать нужно самостоятельно ежемесячный тариф.
Сонячний зайчик• 04 сентября 2023
Самая доступная и действительно оплачиваемая, это колл-центры. Работала недолго.
Кусачая Я• 04 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
В якому напрямку кол.центри розглядати.? Допустім колуентр укрпошти, то там рабський труд за копійки
Не кую, не мелю• 04 сентября 2023
Можливо, вам дропшипінг спробувати? Там вкладення не потрібні, тільки сторінку в соцмережах потрібно продвигати. Або, як вище вам порадили диспетчером перевезень. В мене декілька знайомих займаються, непоганий заробіток мають
Говорилка• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Субсидию оформить не?