Угадайс• 04 сентября 2023

Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?

Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
когдадеЦкие• 04 сентября 2023
Моя знає, мені приховувати нічого - мінімалка

Мурзилка• 04 сентября 2023
Наші батьки не питають, ми не кажемо.
Санта Барбара• 04 сентября 2023
У нас ніхто не питає
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Я не знаю какая у него зарплата . В курсе ли его мама- хз. Но она производит впечатление человека тактичного,поэтому вряд-ли задаст подобный вопрос
Ручки-Крючки• 04 сентября 2023
Я не знаю какая зп, честно об этом говорю, а родители так тем более.
Ноунэйм• 04 сентября 2023
Моя не знает, более того даже я не знаю 😂
Дайте подуться• 04 сентября 2023
Село якесь
Калинові вуста• 04 сентября 2023
не знаю говорил ли муж родителям свою зп, но мне свекровь бы такой вопрос не задала
Не танцую- но пою• 04 сентября 2023
Мы не знаем зп друг друга. Только приблизительно. Муж знает, что у меня +- 60 000 в сезон. У него, наверное, так же. Женились уже сознательными с квартирами, машинами и т.д. В деньгах друг друга интереса нет. Каждый умеет заработать сам

Вельми шановна• 04 сентября 2023
Понятия не имею, что она знает или не знает)
ЗновЗдоров• 04 сентября 2023
Хай сина питає.
А, взагалі, мами все одно мають якісь викривлені дані про життя дорослих дітей. Хоть сто разів скажи, як є, вона щось своє уявляє. 🤷
Мюллерная• 04 сентября 2023
Ні, не знає, й навіть не запитала б. Знає, що нам вистачає
Кондуктор маршрутки• 04 сентября 2023
Не знаю, я не присутствую при всех их разговорах.
Кили и Манджаро• 04 сентября 2023
крім мене,ніхто. це нікого не стосується
Телепузик• 04 сентября 2023
Знають приблизну ЗП, як і мою, так і чоловіка
Сусідка зверху• 04 сентября 2023
Приблизну суму знає і мою теж, але в нас нормальні відносини, тому таємниць не робим.
Луноходик_Ик• 04 сентября 2023
У мужа зарплата от выработки, каждый месяц разная сумма.
Просто звязда• 04 сентября 2023
Сказали б что контракт о неразглашении подписал, и всё.
Все будет, но потом• 04 сентября 2023
А чего у сыначки не спросила?
Думаю, моя свекровь знает в формате «хватает» «не хватает».
Она далеко живет, и сумма ей ни о чем не скажет. Она не знает цен в магазинах

Веккy• 04 сентября 2023
Я фигею с комментов. Как это вы не знаете з.п мужа?)) Это норм по вашему??
Все будет, но потом• 04 сентября 2023
А. Моя мама знает :)
Я ей сама сказала :))
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Мій чоловік мою не знає
Бо як дізнається, викотить цілий список на що треба збирати/міняти/тощо
Инста_Богиня• 04 сентября 2023
Ні мої ні чоловіка ніколи не питали.
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
І жінка знає, то свекрусі хочеться
Веккy• 04 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Мій чоловік мою не знає
Ну вы женщина. А вот не знать з.п мужа странно для меня . Вдруг он вам говорит я получаю 20 тыщ, а на самом деле 100. 🤦‍♂️🤦‍♂️
РыжаяЛиса• 04 сентября 2023
Свекровь только спрашивает ’все ли хорошо с зарплатой’
Был период с задержками и муж очень нервный был в эти моменты
Моя вообще не спрашивает)
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Теж не розумію, як це не знати зп мужа. Ну можна 20 тис, а можна 200
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Чого ж вдруг, таких багато насправді
Виділяють на сімейний бюджет енну суму і все, інше на свої забаганки
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Я просто знаю, якщо вона дізнається зп, то це будуть знати її дочка з чоловіком, її сестри, їх діти. Тобто сестра чоловіка і всі його двоюрідні. Нащо нам таке щастя?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Это абсолютная норма. И да, зарплата каждого- его личное дело, главное- достаточно на покрытие общих расходов