Угадайс• 04 сентября 2023

Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?

Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Missdior_22• 04 сентября 2023
Пам´ятаю була історія, ще з одним хлопцем зустрічалась. Були в гостях у його мами, хлопець пішов в душ, а мама просто розповідала історії і зайшла тема про роботу і зарплату і сказала що в нього маленька зарплата. Я кажу ні, 15-17 тисяч для Києва це середня зарплата(Січень 2022 року). А вона чи то не знала чи хотіла випитати яка зп чи просто на мою реакцію вирішила подивитись, але я не могла змовчати , коли у його відсутності таке про нього говорять. На жаль, потім вони шось поговорили між собою і він спитав чи бува я не казала зарплату його . Кажку. сказала. І він почав, щор ні , не треба було і взагалі як щось про мене питає, то краще кажи не знаю. Може, я й нерпава, що тоді сказала але ж...як я могла мовчати? Просто, я ж думала , вона в курсі яка в нього зп, а виявилось потім, що ні...З хллопцем тим вже більше року як розлучились, бо його мамаша і без того скрізь лізла, таке витримати важко.

Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Ви пропустили фразу, або ставлю перед фактом, що вже купила, або зробила. Якщо в общаку нічого майже не залишилось, то це раціонально спитати: я візьму на манік
И что это меняет? Вы отчитываетесь в своих тратах и это унизительно.
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
На вашій картці гроші теж не вічні і вони можуть закінчитися. Що тоді будете робити?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Так, той хто захворів залишиться сам на сам із своєю проблемою і боргами. Бо у кожного ж ’хотєлкі тільки свої’. І він ’збирав на теслу і має право її купити’, а не лікувати вас
Да,у каждого есть свои хотелки. Но, даже то,что муж оплачивает сейчас ваш маникюр, не гарантирует то,что он не сбежит,когда вы заболеете или ещё до болезни.
И именно поэтому,вы и только вы должны взять на себя ответственность за исполнение ваших желаний, ну если таки хотите,чтоб они исполнились.
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Я взрослая и таки умею планировать свой бюджет.
А у вас часто заканчиваются деньги? И муж ваш тоже не умеет планировать траты?
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Правильно мама сказала, це маленька зарплата для Києва, її син має заробляти більше
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так як ми нарешті вдвох почали заробляти достатньо, то буду вважати, що гроші більше не будуть закінчуватися, а тільки збиратися. Я писала, що ми жили скромно. Зараз ми заробляємо достатньо
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Количество денег не имеет прямой связи с тем, хватит ли их до конца периода или нет. Все зависит от вашего умения планировать. Если его нет, то заканчиваться до срока будет абсолютно любая сумма
Показушница• 04 сентября 2023
Нет. Как и моя и все остальные

Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
так але ж справа не в зп) а в тому що вона не знаючи його зарплату казала , що маленька. А я не була в курсі, тому й заступилась,мовляв це ж не 6-8 к. А він потім дізнався, що я сказала насправді його зп ще й винна залишилась. там дивна сімеєчка.
Сон і дрімота• 04 сентября 2023
У нас есть родственницп она любит узнавать что почём и зарплату. Причем называет сумму смотрит на реакцию потом говорит больше меньше..и пытается понять.

Я сейчас могу назвать оклад..эта сумма как бы ни о чем не говорит.

Люди не знаю что с него вычитается и не знают что к нему добавляется. Вроде как и ответ есть но ничего не понятно
Сундучок с каникулами• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Я фигею с комментов. Как это вы не знаете з.п мужа?)) Это норм по вашему??
Мій чоловік сам не знає скільки заробляє.Бо кожного дня гроші отримує, те купив, туди витратив, треба все писати, рахувати і кожного місяця сумма різна.
Lizavel• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Тут когда-то одна писала женщина,что всю зарплату забирает у мужа и выдает ему понемногу. Вот это уровень )))
жінка незаміжня• 04 сентября 2023
Да, знают. И моя мама знает, и его
Залізний занавіс• 04 сентября 2023
Свекруха не знає яка в чоловіка зарплатня. Я знаю яка в мого сина зарплатня.
Сон і дрімота• 04 сентября 2023
Если люди просто любопытные это одно, а если они потом будут использовать эту информацию.
Хотя опять же просто не может быть. Кому просто тот не спросит ..
viter33• 04 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Мамі ( і іншим близьким родичам) НІКОЛИ не можна говорити розмір з/п.
Бо у них виникає 1000+ ідей, які ці гроші можна ’ефективно витрати’))
Гірше цього може бути розповісти ( з цифрами) скільки ви витратили на відпочинок чи якусь непотрібну забаганку))
viter33• 04 сентября 2023
Ответ дляLizavel
На жаль, є такі чоловіки, з якими це - єдино можливий варіант(((
Бо інакше - розтратять все за тиждень, незалежно від суми.
Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляviter33
Так,я це вже зрозуміла. Мені був 21 рік я була недосвічена,взагалі не думала,що скажу щось погане, не знала,що гроші це так особисто. Та й він міг попередити про які темы з нею говорити табу. Хотіла як краще. Але ж не мовчати треба було,коли вона таке говорить у відсутності хлопця?

viter33• 04 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Мама - досвідчений провокатор)))
Матимете науку))
Ну і він же не міг під час ’інструктажу’ перерахувати УСІ теми, на які не можна відверто говорити))
Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляviter33
Мама - досвідчений провокатор)))
Матимете науку))
Вони там обидва з приколами. Досі колотить як ту його маму згадаю. Саме через неї і розійшлися. Скрізь носа висунути треба було
Вероятненько• 04 сентября 2023
мами є різні. якщо мама гарно заробляє і орієнтується в зп, то чому не сказати. в мого колишнього мама була програміст і його ’направляла’ на перспективні мови програмування, вичитувала його офери, готувала до співбесіди... а якщо просто аби спитати, чи коментувати ваші витрати потім, то скажіть що її син ’просив вас нікому не казати, спитайте в нього’.