Угадайс• 04 сентября 2023
Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?
Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Missdior_22• 04 сентября 2023
Пам´ятаю була історія, ще з одним хлопцем зустрічалась. Були в гостях у його мами, хлопець пішов в душ, а мама просто розповідала історії і зайшла тема про роботу і зарплату і сказала що в нього маленька зарплата. Я кажу ні, 15-17 тисяч для Києва це середня зарплата(Січень 2022 року). А вона чи то не знала чи хотіла випитати яка зп чи просто на мою реакцію вирішила подивитись, але я не могла змовчати , коли у його відсутності таке про нього говорять. На жаль, потім вони шось поговорили між собою і він спитав чи бува я не казала зарплату його . Кажку. сказала. І він почав, щор ні , не треба було і взагалі як щось про мене питає, то краще кажи не знаю. Може, я й нерпава, що тоді сказала але ж...як я могла мовчати? Просто, я ж думала , вона в курсі яка в нього зп, а виявилось потім, що ні...З хллопцем тим вже більше року як розлучились, бо його мамаша і без того скрізь лізла, таке витримати важко.
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Ви пропустили фразу, або ставлю перед фактом, що вже купила, або зробила. Якщо в общаку нічого майже не залишилось, то це раціонально спитати: я візьму на манік
И что это меняет? Вы отчитываетесь в своих тратах и это унизительно.
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
На вашій картці гроші теж не вічні і вони можуть закінчитися. Що тоді будете робити?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Так, той хто захворів залишиться сам на сам із своєю проблемою і боргами. Бо у кожного ж ’хотєлкі тільки свої’. І він ’збирав на теслу і має право її купити’, а не лікувати вас
Да,у каждого есть свои хотелки. Но, даже то,что муж оплачивает сейчас ваш маникюр, не гарантирует то,что он не сбежит,когда вы заболеете или ещё до болезни.
И именно поэтому,вы и только вы должны взять на себя ответственность за исполнение ваших желаний, ну если таки хотите,чтоб они исполнились.
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Я взрослая и таки умею планировать свой бюджет.
А у вас часто заканчиваются деньги? И муж ваш тоже не умеет планировать траты?
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Правильно мама сказала, це маленька зарплата для Києва, її син має заробляти більше
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так як ми нарешті вдвох почали заробляти достатньо, то буду вважати, що гроші більше не будуть закінчуватися, а тільки збиратися. Я писала, що ми жили скромно. Зараз ми заробляємо достатньо
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Количество денег не имеет прямой связи с тем, хватит ли их до конца периода или нет. Все зависит от вашего умения планировать. Если его нет, то заканчиваться до срока будет абсолютно любая сумма
Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
так але ж справа не в зп) а в тому що вона не знаючи його зарплату казала , що маленька. А я не була в курсі, тому й заступилась,мовляв це ж не 6-8 к. А він потім дізнався, що я сказала насправді його зп ще й винна залишилась. там дивна сімеєчка.
Сон і дрімота• 04 сентября 2023
У нас есть родственницп она любит узнавать что почём и зарплату. Причем называет сумму смотрит на реакцию потом говорит больше меньше..и пытается понять.
Я сейчас могу назвать оклад..эта сумма как бы ни о чем не говорит.
Люди не знаю что с него вычитается и не знают что к нему добавляется. Вроде как и ответ есть но ничего не понятно
Сундучок с каникулами• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Я фигею с комментов. Как это вы не знаете з.п мужа?)) Это норм по вашему??
Мій чоловік сам не знає скільки заробляє.Бо кожного дня гроші отримує, те купив, туди витратив, треба все писати, рахувати і кожного місяця сумма різна.
Залізний занавіс• 04 сентября 2023
Свекруха не знає яка в чоловіка зарплатня. Я знаю яка в мого сина зарплатня.
Сон і дрімота• 04 сентября 2023
Если люди просто любопытные это одно, а если они потом будут использовать эту информацию.
Хотя опять же просто не может быть. Кому просто тот не спросит ..
Ответ дляMissdior_22
Мамі ( і іншим близьким родичам) НІКОЛИ не можна говорити розмір з/п.
Бо у них виникає 1000+ ідей, які ці гроші можна ’ефективно витрати’))
Гірше цього може бути розповісти ( з цифрами) скільки ви витратили на відпочинок чи якусь непотрібну забаганку))
Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляviter33
Так,я це вже зрозуміла. Мені був 21 рік я була недосвічена,взагалі не думала,що скажу щось погане, не знала,що гроші це так особисто. Та й він міг попередити про які темы з нею говорити табу. Хотіла як краще. Але ж не мовчати треба було,коли вона таке говорить у відсутності хлопця?
Ответ дляMissdior_22
Мама - досвідчений провокатор)))
Матимете науку))
Ну і він же не міг під час ’інструктажу’ перерахувати УСІ теми, на які не можна відверто говорити))
Матимете науку))
Missdior_22• 04 сентября 2023
Ответ дляviter33
Мама - досвідчений провокатор)))
Матимете науку))
Вони там обидва з приколами. Досі колотить як ту його маму згадаю. Саме через неї і розійшлися. Скрізь носа висунути треба було
Вероятненько• 04 сентября 2023
мами є різні. якщо мама гарно заробляє і орієнтується в зп, то чому не сказати. в мого колишнього мама була програміст і його ’направляла’ на перспективні мови програмування, вичитувала його офери, готувала до співбесіди... а якщо просто аби спитати, чи коментувати ваші витрати потім, то скажіть що її син ’просив вас нікому не казати, спитайте в нього’.