Угадайс• 04 сентября 2023
Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?
Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Ласковая_львица• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Зарплата чоловіка має бути вся в общаку. Моя зарплата, наприклад, на картці і він ніколи не знає скільки там, бо бюджетом займаюсь я. Сплачую комунальні я, купую їжу я, одяг я
а левые у вашего мужа есть
они тоже там ))
Угадайс
• 04 сентября 2023
Тобто в нас все ж таки спільний бюджет: він отримує тільки готівкову, а я тільки безготівкову
Ласковая_львица• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
а как он вам сюрпризы делает , если все отдает ) или вы ему как первокласснику выдаете на день.
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
З общака бере і купує, тю
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Чому видаєте? Вони ж не у мене заховані, вони у скриньці лежать, кожен бере
Ласковая_львица• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
З общака бере і купує, тю
та какой это сюрприз , я взял 2000 тебе на подарок
Летала_НаМетле• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Моя у мене, бо треба , щоб була не тільки готівка, а і електронні гроші, для покупок в інтернеті. Це не розумно їх знімати, а потім знову класти на картку
Ааа, тепер я вас зрозуміла, дякую) бо у нас готівки дома може тисяч 5 лежить на випадок якщо світла не буде чи типу того, все на картках тому мені важко уявити було той «общак», думала він вам все на карту, а потім просить у вас назад на свої потреби
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Навіщо це казати? Я що кожного дня рахую скриньку?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Конечно)))
Тогда для чего это враньё : у нас все общее?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Звісно. Бо якщо такий чоловік як ваш попадеться, то не дай Боже, треба подушку зазделегідь готувати
Мне как раз ничего готовить не надо,у меня всегда есть мои деньги. А у вас- увы,только крысятничать вам и остается
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
В мене є і свої гроші і чоловіка гроші. А у вас тільки свої, в цьому то і різниця!!!
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Я не про себе писала. Я все життя працюю
И тем не менее, умираете от счастья, когда удается выдавить из мужа на свои ´хочу’.
дамаБезСобачки• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Мій чоловік знає мою зп, але я її на сімю не трачу. То на майбутнє дітей. А чоловіка зп всю бачу, бо в мене його карта. Ніхто крім мене наших всіх фінансів та інвестицій не знає, бо відразу налетять бідні родичі
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Молодець!
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Какие у вас деньги, если даже на маникюр вы должны просить у мужа позволения взять? Вам самой это не унизительно?
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Мне нравится, что все деньги общие, и мы вместе решаем, кому какие покупки, поездки и тд. А не единолично
Це ідеально
Але ж скільки конфліктів всім´ях через гроші
У одних через їх брак, у інших через нераціональні витрати, у третіх через борги друзям, родичам
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Це тільки у вас так в сім´ї, ні від кого таке не чула
А вас усі інформують?
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Я не випрашую на манікюр. Я його роблю з общака, або зі своїх
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
’Якщо мені треба покраска , манікюр , плаття, то питаю чи можна?’
Это и называется выпрашивать и это таки унизительно
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Випрашувати це коли у чоловіка всі його гроші на картці
Не важно где деньги мужа, важно,что вы должны их просить, отчитываться и пр.
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
Моя мама не знає скільки в мене зп і ніколи не питає
Свекруха теж не знає скільки зп у сина їй по цимбалах навіть якби б були у скруті їй пофіг ))))
Да я сама не знаю точно яка в чоловіка ЗП
Ну що ж ви так, руйнуєте світ автора
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ви пропустили фразу, або ставлю перед фактом, що вже купила, або зробила. Якщо в общаку нічого майже не залишилось, то це раціонально спитати: я візьму на манік
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ви щось поплутали. Це ви постійно повинні просити у вашого чоловіка, бо він вам взагалі НІЧОГО не дає, все у нього на картці
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ваш чоловік жмот - не дає вам нічого, ви все купуєте тільки за свій рахунок. Це як так?
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Не дай Боже з вами щось станеться, на лікування чи щось знадобляться гроші і ви свої витратите - ваш чоловік не звик виділяти на вас, бо у вас кожного свої. Здрисне як заєць
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Здрыснуть, заболеть,умереть может любой. И тот,к кого денег и/ или работы нет , останется не только с разбитым сердцем , но и без средств к существованию.
Именно поэтому, оба партнёра в семье должны быть равноправными добытчиками, это важно не только для взрослых, но и для детей,которых тоже нужно кормить, даже если одного родителя не станет
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Мой муж даёт мне то, что хочет, так же как и я ему. И никто из нас не выпрашивает у другого. Никто не ждёт, что сейчас придет домой и начнут клянчить
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так, той хто захворів залишиться сам на сам із своєю проблемою і боргами. Бо у кожного ж ’хотєлкі тільки свої’. І він ’збирав на теслу і має право її купити’, а не лікувати вас