Угадайс• 04 сентября 2023

Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?

Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Не уявляю щоб я на такі теми з свекрухою спілкувалась)))
Про що чоловік з нею говорить і гадки не маю.

Ви малі діти, аатор?

Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Ну вы женщина. А вот не знать з.п мужа странно для меня . Вдруг он вам говорит я получаю 20 тыщ, а на самом деле 100. 🤦‍♂️🤦‍♂️
И что это меняет? Если вам хватает 20, значит все ок
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Я просто знаю, якщо вона дізнається зп, то це будуть знати її дочка з чоловіком, її сестри, їх діти. Тобто сестра чоловіка і всі його двоюрідні. Нащо нам таке щастя?
І на що вам це вплине?
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу

Ви малі діти, аатор?
Чому малі діти? Нам по 40. Просто питала як справи, говорю знайшли нові роботи і понеслась
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
І на що вам це вплине?
Мені не треба заздрощів
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Як дорослій людині може таке в голову збрести?)))
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Мені не треба заздрощів
Зглазять я так і подумала чогось.
Тип сімейства такий))
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Зглазять я так і подумала чогось.
Тип сімейства такий))
Ні не зглазять, я в таке не вірю. Але сестра в нього не дуже адекватна, вона вся ядом обтече. Просто будуть негативно відноситись
Веккy• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Правильно ей и хватает. Она урезает во всем. То ли дело на 20 жить месяц или на 100. Как вы думаете, как лучше?)) Или потом когда то узнается сколько он получает , будет большой сюрприз

Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Мій чоловік мою не знає
Бо як дізнається, викотить цілий список на що треба збирати/міняти/тощо
Альфонс?((
ПампушОК• 04 сентября 2023
Ні його батьки,ні мої батьки не питали ніколи
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Як би не вірили то вам було б байдуже хто чим обтече. Не обманюйтесь просто.
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Лучше только так, как выберет тот,кто деньги заработал. И это касается и мужчин и женщин
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Навіщо ви мене у чомусь переконуєте?
Я знаю, як вона відноситься до тих у кого нормальні статки і мені не потрібно, щоб вона ляпала язиком усім
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Навіщо ви мене у чомусь переконуєте?
Ви знайшли одна одну)).
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ви знайшли одна одну)).
Думайте як хочете
Вкаблучках• 04 сентября 2023
Мій ЧП, то звісно що не знає
Я тут Живу• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Думайте як хочете
А як по іншому? звичайно, як хочу)
Цікавий писочок• 04 сентября 2023
Я знаю приблизну суму зп чоловіка і він знає приблизну суму моєї. А свекруха ніколи не питала.

Я не в теме• 04 сентября 2023
Я не знаю, насколько его мама в курсе наших зарплат, надеюсь, что нет) Мой папа никогда не спрашивает о таких вещах, а вот мама как раз любопытная не в меру. Но я не говорю. ’Коммерческая тайна, мы подписывали документы о неразглашении’ - и все) В моем случае, кстати, это правда.
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А як по іншому? звичайно, як хочу)
Ви хвора
Веккy• 04 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
Навіщо ви мене у чомусь переконуєте?
Главное , чтоб он ей не сказал.
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Главное , чтоб он ей не сказал.
Ні, це він сказав одразу нікому не казати. Бо якщо чесно ми про таку зп і мріяти не могли, бо жили дуже скромно
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
Даже моя мама спросила какая зп у мужа и знает теперь её размер, не то, что его мама.
Мы семья.
Из Кукуева я• 04 сентября 2023
Я на знаю його зп, а він мою. Роздільний бюджет, виділяємо певну суму на місяць на сумісні витрати, а все інше мене не цікавить
Киев_Елена• 04 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Ні, не знає, й навіть не запитала б. Знає, що нам вистачає
Аналогично)
автор Угадайс • 04 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Мы семья.
А сім´я чоловіка живе в селі і це буде знати все село. У нас там дача, якщо що...
Киев_Елена• 04 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Хватает на бытовые вопросы - то одно, но нужно знать на что расчитывать. Т.е. когда мы собираемся менять машину, когда будем покупать следующую квартиру, поедем ли на отдых? Это все вопросы связаны с доходами. Как можно планировать не зная дохода семьи?
Эта_Шикарна)• 04 сентября 2023
Я не знаю зп чоловіка, він мою, про мам взазалі мовчу.
Нам на все вистачає, тому не має значення.
Все і одразу• 04 сентября 2023
Нет, конечно. Но она ничего не знает, вот совсем