Красота неземная• 04 сентября 2023
Який салат приготувати, якщо є картопля та морква
Відварені, що можна ще додати, окрім варіанту олів´є нічого не йде на ум
Метелик• 04 сентября 2023
Горіх грецький, шарами як шуба. Я то взагалі не люблю всякі майонезні, але памятаю взимку їла в подруги, смачно було
Весела бджілка• 04 сентября 2023
Мимоза, винегрет? А вообще, вбейте в гугл что-то типа рецепт салата картошка морковь. Он даст варианты салатов, где в составе картоха и морковь
графиняВишенка• 04 сентября 2023
Відварити 2 картоплини, 1 моркву та мариновану у оцті цибулю. Все кубиками, олія, сіль. Можна додати варене яйце.
Україна понад усе!• 04 сентября 2023
А до моркви з картоплею ще щось є? Виходьте з наявності інших продуктів, бо картоплю можна просто засмажити і з´їсти без салату, а моркву натерти, посипати сіллю і перцем, побризкати лимонним соком і теж з´їсти як самостійну страву, наприклад. Я варену моркву їм без нічого, або з кашею, вареною куркою.
Жерица ночи• 04 сентября 2023
все нарезается кубиком и заправляется майонезом:
картошка
морковь
яйца
копченая рыба филе
кукуруза из банки
маринованный лук
черный молотый перец
пропорции по вкусу
картошка
морковь
яйца
копченая рыба филе
кукуруза из банки
маринованный лук
черный молотый перец
пропорции по вкусу
короткопамятна• 04 сентября 2023
Картошка, лук, плавленый сырок, яйца и морковь. Правда не помню какую по рецепту морковь, но делаю с сырой. Очень интересный и простой салат.
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Я мімозу обожнюю)
Никогда с морковкой не делали, ни в 80-х, ни сейчас.
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Олів´є ніхто не назвав))
Внимательно читали автора, вот и не называли
Пушка заряджена• 04 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Блін, точно)
Тріль!• 04 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
В кожного свій рецепт та свої вподобання
Автопортрет нурофена• 04 сентября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Олів´є ніхто не назвав))
Автор назвала))
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Я же не говорю, что у вас плохой или не правильный рецепт. Сказала о себе, и даже в гостях ни у кого не видела с морковью, вот и удивилась. А так да, даже в шубу пихают яблоки и яйца
Тріль!• 04 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
А я не сказала,шо ви мені шось погане сказали, все ок)
Я про шубу не знала такого, про яблука та яйця
Але головне,шоб подобалось)
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Але головне,шоб подобалось)
Ну да, да конечно. Опять же, никогда не ела такого варианта, но многие говорят, что без яблок и/ или яиц, это не шуба)))
Тріль!• 04 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Їсти аж захотілось) ще цей пмс, мені якраз зараз підійде щуба з яблуком ) можга ще й ананас додати, ааа))
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Ну, если проэксперементируете с ананасом в шубу, отпишитесь, как вам это.
Шальная коклетка• 04 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
це я.
Без яєць - не уявляю, так. А ще не дуже люблю смак вареної моркви, а без неї якось теж не так, тому до моркви додаю зовсім трохи свіжого зеленого яблука.
а ще у м´ясний салат (який стали називати олів´є) ніколи не додаю моркву.
короткопамятна• 04 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
це я.
Я тоже не добавляю морковь в,, оливье,, и картошки буквально каплю. И видимо сделаю небольшую порцию шубы с яйцом и яблочком. Если вам не сложно, напишите, как именно, какая очерёдность слоёв в вашем варианте? Спасибо.
Шальная коклетка• 05 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Риба, цибуля маринована, картопля, морква, яйця та буряк. Але ж послідовність теж у всіх своя)))
короткопамятна• 05 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Спасибо. Да, конечно. Я к примеру картошку между буряком и морковью и никак иначе)))