Не кую, не мелю• 04 сентября 2023

Лейкоплакія сечового міхура

Сьогодні пройшла цистоскопію, лікар сказав лейкоплакія сечевого міхура треба робити операцію лазером . Скажіть будь ласка чи лікував хтось ефективно лейкоплакію медикаментозно чи тільки оперативно ??
автор Не кую, не мелю • 04 сентября 2023
Порадьте уролога будь ласка.
poliandra• 04 сентября 2023
Напишiть в особистi)
Ответ дляpoliandra
Напишiть в особистi)
Написала
svetl9k• 04 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Порадьте уролога будь ласка.
Вибачте, як вас турбує лейкоплакія, які симптоми? В мене теж була, вже видалили, але симптоми навіть погіршились
автор Не кую, не мелю • 05 сентября 2023
в мене стало від недавно як сечовий міхур повний то може шпигнути разів 4 потім пропадає , потім після сексу часті позиви в туалет по маленькому, буває уретра поболює .. як критичні дні то цистит накриває капець . А У Вас які симптоми??
Ответ дляsvetl9k
і мені пропонують операцію лазером , от думаю , робити чи як лікувати цю лейкоплакію 😢
Ответ дляsvetl9k
розкажіть як пройшла операція у вас , болячє було довго після операції??
svetl9k• 06 сентября 2023
В мене постійне печіння в уретрі, і сечовий як наповнюється пече, болить. Аналізи завжди були в нормі. Шукали причину такого стану, після другої цистоскопії лікар побачив лейкоплакію і сказав потрібно прибирати. Спершу намагалися заливками в сечовий вилікувати, але не вийшло. Тоді поїхала в Полтаву і зробили операцію
svetl9k• 06 сентября 2023
Операція пройшла добре, під наркозом легким. Перший місяць були післяопераційні болі, терпимі. Потім мій стан залишився такий як і був, мені так само пече і болить. Вже рік пройшов.
автор Не кую, не мелю • 06 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Ого , Божечки , отож і я боюся її робити цю операцію, не знаю що робити 🤔
щоб не стало гірше потім після неї ..
і зараз ціна такої операції 30000 гривень. сума не маленька.. Хочу ще до одного уролога на консультацію записатися .
svetl9k• 06 сентября 2023
В якому ви місті?
svetl9k• 06 сентября 2023
Я робила за 15000, рік тому
svetl9k• 06 сентября 2023
Мабуть моя лейкоплакія це випадкова знахідка, бо мій стан не змінився. Пишуть, що багато людей з нею живуть не знаючи про неї
svetl9k• 06 сентября 2023
Ви по гінекології добре обстежились? Якщо не здавали, то здайте фемофлор та бак. посів, та чоловіку обов´язково те саме. Бо його може по симптомах нічого не турбувати
В гінекології все добре , Слава Богу , я частим ходінням до туалету хворію з дитинства..
Юляша-мать• 27 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Підскажіть зробили операцію? Бо теж тема актуальна🙈
Юляша-мать• 27 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
А повторну цистоскопію робили?
автор Не кую, не мелю • 27 сентября 2023
Ответ дляЮляша-мать
поки що не зробила операцію , але шукаю гарного лікаря . В мене ще низька уретра не знаю може це причина що виникла лейкоплакія .
svetl9k• 28 сентября 2023
Ответ дляЮляша-мать
А повторну цистоскопію робили?
Так робила через півроку, все добре. А відчуття наче постійний цистит
автор Не кую, не мелю • 28 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
що думаєте далі робити ??
Ответ дляsvetl9k
може у Вас як і у мене уретра низькувато ??
svetl9k• 28 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
що думаєте далі робити ??
Пью антидепресанти
svetl9k• 28 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Скільки лікарів дивилось, то не казали що низько, А я не питала
Ответ дляsvetl9k
ну мені лікарка одна сказала що уретра низькувато , саме тому туди і місячні і мікрофлора з піхви попадає в уретру і тому відбувається конфлікт , тому і цистит ..
svetl9k• 28 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Можливо. А що робити?
Ответ дляsvetl9k
Можливо. А що робити?
Є операціЯ Транспозиція Уретри коли Уретру переміщують вверх трохи на 1-1,5 см і все . У однієї дівчини так було вийшла заміж і страждала циститом після кожного статевого акту , їй зробили транспозицію уретри і з того часу вже рік минув і ні одного циститу не було . Це мені урологиня розповідала .
svetl9k• 29 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Я на це не піду, бо пережила 4 цистоскопії, операцію та 20 інстиляцій в сечовий міхур, і це дуже важко морально та м´яко кажучи неприємно фізично
автор Не кую, не мелю • 29 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Цистоскопія це ж не болячє , просто не приємно.. чи у Вас була болюча цистоскопія .?
svetl9k• 29 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дві під наркозом робили, то не боляче, А дві без наркозу то болючі, найбільше після процедури