Chaterbox• 06 сентября 2023

Кому не вистачає зп на життя?

Працюєте, але грошей не вистачає постійно. Приходиться брати у борг. Чому так?
Скільки заробляєте?
Скільки потрібно грошей Вам, щоб вистачало?
Не худа ні разу• 06 сентября 2023
Автор, все ви правильно мислите, рівень зп в нашій країні-обійняти і плакати, але згадайте який прожитковий мінімум на людину, правильно 2589 грн, наші можновладці вважають, що людині цієї суми повинно вистачить на всі її потреби, тому 10-15 тис, це вже типу ого, можна і шикувать
Не забувайте, де ви живете(((
Замрійлива• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Мені б зп в 30 тис. задовольнила потреби. Хтось таку пропонує зараз (найм, не керівництво, без освіти)?
Я не в найму, своя ігрова кімната +кафе, працюю сама з одним плаваючим вихідним ,оренда , податок , світло =собі то 10, то 15, може бути 22 тис грн
вентиляторная• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Тут на форумі пишуть люди, що богато заробляють. Вони в Киіві усі? Там такі зп?
Тут різні зарплати. Мы рік тому були змушені переїхати до Київа, бо більше ніде чоловік не міг знайти роботу. Моя харківська робота зберіглась (віддалено), і при цьому моя зарплатня вища, ніж чоловікова київська( Він весь цей рік параллельно шукає іншу роботу, але на більші гроші не знаходиться. І ще добре, що за спеціальністю знайшов, спочатку, як переїхали, працював, де взяли, не за фахом.
svitirok• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Скільки вам років?
svitirok• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Ні.
Ви вперше задумались над цим питанням?
вентиляторная• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Але ця зп повинна хоч базові потреби задовольняти (іжа, ліки, одяг, комуналка, діти)?
Вибачте, ви усвідомлюєте, що живете не в розвинутій, з гарною соціалкою країні? В нас вже кілька років війна йде, і для воюючої країни в нас все ще й непогано. Те, що ви хочете - прекрасно, але не так багато країн здатні це забезпечити і забезпечують. І дійсно, якщо дитина інвалід, ви можете всією родиною поїхати в таку країну.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляsvitirok
Ви вперше задумались над цим питанням?
Ні.
english book• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
30 тис. офіційно - є таке?
Звичайно є. Але наприклад в нас, з початком війни припинили приймати на роботу. 70% в нас це закордонні замовлення, які не розміщують зараз в Україні не будуть розміщувати до кінця війни.
І зарплата не одразу така як ви хочете. Старт зазвичай від 18, а далі поступово зростає до рівня середньої на виробництві.
Така сама ситуація в багатьох місцях-старт на рівні 15-17,а далі все залежить від вас і вашого рівня майстерності та наполегливості. Одразу нормально майже ніде не платять.
Знаю що зараз, як не дивно потрібні ювеліри, але там на жаль неофіційно. Старт-учень від 16(якщо звісно не зовсім безрукий) ,а далі в кого як виходить. Хтось вдвічи, хтось втричі перевершує цей рівень.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляsvitirok
Скільки вам років?
Багато вже.
Розвідка Маші• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
В Украіні зараз малі зп? В порівнянні з Польшою, наприклад. Якщо порівнювати ціни, рівень життя?
Чому, якщо починаєшь говорити, що в нас люди бідні, починають казати при іномарки та відпочинок за кордоном. Богато так живе зараз?
В нас нема мшини та не відпочиваємо вже декілька років(
В мене зарплатня стала вже значно менше 8 тисяч гривень. За серпень ще на 500 грн урізали. Надбавки вже зрізали майже до нуля, а ставки, хоч і великий розряд копійки. Кажуть нема грошей в бюджеті. Вища освіта, матеріальна відповідальність, плани, звіти, організація і проведення масових заходів, ведення сайту, сторінок в соцмережах, обслуговування, робота з фондом величезна зараз, списання. Замість п´яти співробітників працюють двоє. Я зав.бібліотекою, в бібліотекарів, також з вищою освітою, на рівні мінімалки. Вже два роки зарплатню тільки зменшують. Раніше регулярно підіймали . Завжди було небагато, але хоч трохи вище продавців в супермаркеті. А зараз вже стало в півтора рази менше. Дуже тяжко.
Звісно машини нема і від зарплати до зарплати.Але в борг ніколи не беру, просто живу дуже скромно, нічого лишнього не купую, харчуюсь сезонними продуктами. На жаль купа хронічних болячок, на більшість яких приходиться просто забивати через відсутність грошей.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Так мало?Я думала частні підприємці більш заробляють. Оренда дорога?
Свекруховна• 06 сентября 2023
Не вистачає. В борг не беру, бо не хочу влазити в боргову яму
Неновая почта• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Як це без освіти? Хіба що прибиральницею і точно не за 30к. На 30к роботи валом, але з освітою і англійською на високому рівні. Плюс до цього куча плюшок по типу страховки, бонусів і тд
Молода і нерозважлива• 06 сентября 2023
Працюємо. Вистачає
Молода і нерозважлива• 06 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Чого так впевнені? Прибиральниця, має за один прихід від 1200-1500 грн
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це клінінг домів, мабуть?
Неновая почта• 06 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Бо тиждень назад змінила роботу і норм моніторила ринок праці.
ЛюбимаЯНЬ• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
В Києві дійсно зарплати вищі, але тут і трати більші.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Більші, чим в інщих великих містах? Мені здається, витрати однакові.
Лагшмивара• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Я живу в передмісті, то витрати виходять вищі, ніж в самому Києві. А зарплати «обнять и плакать».
Дешевше коштує лише перукарня. Все інше, навіть овочі на ринку - дорожче.
Меня не звали• 06 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А зараз що заважає чоловікові працювати закордоном?Якщо так сильно хвора дитина то має бути напевно інвалідніть
Мой ребенок аутист. В Украине ставили диагноз ЗПР. Никакой инвалидности не давали. Деньги на детях экономили чиновники. Их не интересовало, что я бросила работу и на что мы жили.
Год назад уехала за границу. Сейчас в процессе оформления инвалидности.
Меня не звали• 06 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Автор, ну ви ж самі розумієте,що більша за вимагає від людини більш х вмінь та навичок. Некваліфікована праця в усіх країнах сплачується мінімально. Тому,якщо хочете заробляти, то доведеться вчитися и напрацьовувати досвід
Как уже достали такие советы! Да с гаком у нас образований! Работы нет от слова ’совсем’. Если в Киеве не бедствуют, в других городах люди еле выживают. До войны пол Сум работало в Польше.
Замрійлива• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
30 тисоренда
Світло ОСББ вода +-5000 влітку та 15 взимку
Ще кредит 300 тисяч -10 щомісячно треба погашати
Молода і нерозважлива• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Це клінінг домів, мабуть?
Приходит уборщица. За раз платим 1200 грн. У нее все дни работа, кроме воскресенья. Поэтому она имеет свою 30000
Замрійлива• 06 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Але на те мінімально за кордоном людина сплачує комунальні житло ще й їздить на тиждень до океану , соціально залишена в медицині
В Україні такого немає на пʼять тисяч грн
Молода і нерозважлива• 06 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
І ким працюєте? Яка зарплата
Света С Приветом• 06 сентября 2023
Минималка зп.
Хватает ровно на неделю скромной жизни.
Меняю доллары пока, старые сдаю, муж заграницей, покупает новые.
Еще год-два такого пздца и уеду нахрен отсюда, если положение не изменится.
Чтобы жить хоть более менее нормально, надо хотя бы тыс. 20 грн. чтоб зп была.
Света С Приветом• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Те, кто имеет три иномарки и отдых заграницей, просто триггерят остальных и на них особое внимание, тем более, сейчас.
Поэтому они заметны на фоне остальных, выживающих.
Ну и есть люди, которые действительно работают не 12 часов, а головой, умеют люди заработать.
Бедных можно посмотреть на рынках, в общественном транспорте, в секонд хендах в дни минимальной цены.
И каких будет больше?
ВЫВсеВрете• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Інвалідность не по всім хворобам дають. І не всі хочуть отримати 1 та 2 групи (непрацездатні). Вони обмежують людину. А 3 група таких льгот не має, наскільки я знаю.
Усі групи інвалідності робочі. Усе залежить від хвороби. Людина на візку або с протезом кінцівки може успішно працювати головою.
Добра, коли сита!• 06 сентября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ви занадто мало знаєте про закордон. Наприклад у Польщі мінімалка 2500 злотих. Коммуналка там дорожка у рази, оренда- також. Єдине- їжа як у нас, а іноді трохи дешевше. Все як у нас, ніяких океанів, виживання