Жерица ночи• 06 сентября 2023

Скасували потяг Київ - Перемишль (з маршруту Київ - Прага)

У мене квитки Київ - Прага, куплені у Regiojet. Зараз отримала повідомлення, що потяг з Києва скасовано через якийсь ремонт і зі Львова до Перемишля замість нього Regiojet надасть автобуси. Але у листі ніякої інформації про те, звідки ці автобуси відправляються і о котрій годині, підтримка поки що не відповідає. Я трохи в розпачі, треба ж взяти нові квитки з Києва до Львова принаймні, і для цього розуміти на котру годину. Може хтось щось знає про ті автобуси?
Киця-бриця• 06 сентября 2023
у меня так же, в субботу нужно ехать и прислали такое же сообщение((
NikIrinaS• 07 сентября 2023
Мы в Польше из-за ремонта дороги ехали на автобусе. Всех из поезда пересадили в автобус, потом обратно. Но это происходило на территории Польши.
БезПаспортаНеПродаю• 15 сентября 2023
Мені нічого не писали про автобус , просто написали що потягу не буде