Ніколи не збрешу• 07 сентября 2023
Ніколь чи Эмілія. Цікава думка нарахунок імені для дівчинки. .
Дівчата привіт.
Як Вам імена?
Які асоціації викликають. Чи знаєте дівчаток з таким іменем?
Як Вам імена?
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Пол площадки с такими именами
Розумію, так як і Маш, і Софій, і Соломій.
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ніколь, нравится.
От мені теж більш.
ДаЗдраПерма• 07 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ось чесно, Маш і Софій зараз меньше )
Админко• 07 сентября 2023
Обираючи ім´я, треба бути готовим до його різних скорочень та перекручень в нашому суспільстві. В доньки в садочку була Ніколь, яку всі називали Ніколька.
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляАдминко
Просто це поки єдине ім´я, і ще Міра яке подобається.
буреЛОМКА• 07 сентября 2023
Эмилий знаю две (5 и 2 года). Николь только одну, на площадке, лет 6. И еще один раз слышала в Сильпо, как мама звала девочку лет 9
Играю у края• 07 сентября 2023
Траплялись Емілія і Емілі, через Е. Ніколь теж. Мені подобаються обидва
Якось так і живу• 07 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ємілія, Міля
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Бачила теж різновиди написання)
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Нравится Николь
А як би ніжно називали?
Админко• 07 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я просто до того, що і красиве ім´я можно спотворити, чи готові ви такого? Покрутить кожне ім´ я на предмет таких варіацій.
Вічний двигун• 07 сентября 2023
Ще на прізвище звертайте увагу. В малого в садочку була Ніколь Загладько. Якось не звучить
Ніколи не збрешу
• 07 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
Мріяла назвати доньку Ніколь.
Чому не назвали?
Борщичок• 07 сентября 2023
Николь - соседский ребенок. Дикое создание, которое чуть что лезло в драку и пыталось укусить. Эмилией назвали дочку знакомых, мама ее называла Эмиля.
Борщичок• 07 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
Бо народився син, хлопчик! Назвала Марком, бо Ніколь то класс, а от Коля не дуже як на мене))
Николя)
Нульовий сантиметр• 07 сентября 2023
А отчество какое ?
А то Николь Васильевна -это 😆, а Николь Эдуардовна уже получше
Я пані прохана...• 07 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
Так и девочку по имени Николь могут дети Колькой звать....
Я пані прохана...• 07 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
А моей коллеги бывшей дочка - Луиза Сыч, тоже здорово, правда? Еще и отчество - Васильевна....