Синди Кроуфорд• 08 сентября 2023
Продажа бижутерии в инстаграм
Раньше занималась Китаем, поэтому когда смотрю, что товар стоит 100 грн, а продают за 900 - я в шоке..
Или я лох и не понимаю
Или нормально так зарабатывать?
Вообще такое покупают?
Сделали коробочки, рекламу и вперед…
Или я лох и не понимаю
Или нормально так зарабатывать?
Вообще такое покупают?
Сделали коробочки, рекламу и вперед…
Пишу з калідору• 08 сентября 2023
в инсте многое на лоха расчитано, костюм обычный флисовый Украна производитель 4800 стоит
Саджу все зарання• 08 сентября 2023
Зробіть так і ви, і буде вам щастя.
Або ви зрозумієте, що не все так легко, як виглядає
Синди Кроуфорд
• 08 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Зробіть так і ви, і буде вам щастя.
Я не кажу що легко, я знаю що таке працювати і знаю які витрати у інтернет магазині бо багато років працювала саме в них..
Просто чи купляють таке?
Саджу все зарання• 08 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Просто чи купляють таке?
На кожен товар є свій купець. Хтось принципово не купує прикраси за 100 грн, для когось це буде імпульсивна покупка, хтось ’поведеться’ на особистий бренд продавця
Стрекоза любви• 08 сентября 2023
Так, купляють. Сережки стильні, акцентні. Особливо класно для мінімалістичних образів. Але я в інсті не купую. Сподобались якось сережки COS, дівчинка продавала за 900 гривень. Подивилася на Алі, то вони теж 700 були. Багато дуже нюансів.
Karina_sher• 08 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Зробіть так і ви, і буде вам щастя.
Лучший ответ!!!)
Тему можно закрывать.