Українським студентам хочуть запропонувати вчитися безкоштовно в обмін на згоду на службу, — законопроєкт на сайті ВР
У ВР зареєстрований законопроєкт з метою стимулювання студентів до добровільної мобілізації. Документ пропонує, що студенти «можуть за власним бажанням дати згоду на призов на військову службу під час мобілізації, у такому разі держава забезпечує їм здобуття відповідної освіти без жодних виплат з боку цих громадян».
Соната любви• 08 сентября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Удалено администрацией...
Spicy -02f0• 08 сентября 2023
Ответ дляДробот И.
з чого ви взяли , що після воєнки немає призову? Після воєнки дають звання, лейтенант, це офіцер. Візьмуть не солдатом, а офіцером ото і вся різниця
На срочную службу не призывают
БрЮнЕтОчКа77777• 08 сентября 2023
Ответ дляJimson
Соответствует реальности. Если не трудно, скиньте ссылку
Spicy -02f0• 08 сентября 2023
Ответ дляДробот И.
військова кафедра не звільняє від мобілізації
А ещё модно читать комментарии, на которые отвечаете
Эмма Марковна• 08 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Я тоже так поняла
Так там всё предельно ясно написано
Человек поступает бесплатно, при условии, что соглашается на мобилизацию
То есть в любое время его могут мобилизировать ,хоть через месяц
О каком окончании учебы тут пишут ,не ясно
Эмма Марковна• 08 сентября 2023
Ответ дляRuovet
На россии таких подавляющее большинство - кто сделал выбор рискнуть жизнью, чтоб закрыть ипотеку.
Как показывает практика, их методы плавно переезжают к нам. А многие даже с обгоном.
О,вы тут можете запостить ещё раз все ники Маньки?)
Не успела заскринить ,а тему не нахожу уже ту
adelanteris• 08 сентября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так и сейчас без окопов бесплатно учатся
В 2024, возможно, бесплатного обучения уже не будет:
’Розроблено нову концепцію фінансування вищої освіти - через формульний розподіл (з 1 січня 2024 р. відновлюється дія Постанови 1146 але з новими критеріями, які ще уточнюються) і через запровадження грантів, які уможливлюють співфінансування вищої освіти державою і приватним сектором. Також передбачається монетизація пільг - тобто, надання фінансової підтримку пільговикам після їх вступу в ЗВО, а не гарантію бюджетного місце незалежно від результату ЗНО, як зараз’
Ссыль:
Ответ дляСвітланкаОК
Незрозуміло, що мається на увазі. Якщо вступив, відучився і потім в армію - то чудова ідея, для багатьох розумних дітей шанс здобути освіту. А за 5 років війна скінчиться, тож просто доведеться відслужити термін в частині.
Якщо суть в тому, що йди на війну, а потім поступай - то фігня. Більшість цією пільгою не скористається, бо будуть або поранені, або ще гірше... I з батьків ніхто такий вибір не дозволить своїй дитині. Хай краще без освіти, але живий-здоровий.
Вибачте але для розумних дітей варіант працювати і одночасно оплачувати освіту а не ризикувати життям в перспективі за якісь 30-50 тисяч контракту на рік
Тай й поступити розумним простіше на бюджет
Це як раз на тупих якихось орієнтовано чи тих хто думає що зможе ухилитись від армії якимось чином
Spicy -02f0• 08 сентября 2023
Ответ дляДробот И.
ну тобто в армію - то страшне, а от на фронт- норм, я вірно розумію
На фронт пока учишься не забирают
Ответ дляЭмма Марковна
Кимберли
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Spicy -02f0• 08 сентября 2023
Ответ дляadelanteris
Ссыль:
А где тут про отмену бюджетных мест?
Эмма Марковна• 08 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Кимберли
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Спасибо )
Сразу заблочу,чтоб не читать дичь
Эмма Марковна• 08 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Кимберли
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Это так на любого можно найти ?)
Тут есть боты,что сидят 24/7
Интересно ,это одни и те же или разные написывают )
Тут есть боты,что сидят 24/7
adelanteris• 08 сентября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А где тут про отмену бюджетных мест?
Гранты вместо бюждетых мест (кроме единичных специальностей и спец категорий абитуриентов).
Ну и под условие получения гранта можно какие-угодно требования подвести (как то: добровольная мобилизация в случае разных случаев)
Spicy -02f0• 08 сентября 2023
Ответ дляadelanteris
А том, что вы написали нет ни слова про прекращение гос заказа
Не розумію навіщо витрачати бюджетні кошти, аби вивчити студента, попередньо відправивши його на війну, якщо можна просто повернути з відпочинків за кордоном остапчуків, горбунових, квест пістолзів, чоловіків блогерок карячок та ін, ін клоунів з числа «обраних». Дешевше і простіше.
Ответ дляЕлена1265
Выдавали бы квартиры военнослужащим - больше шансов на успех было бы. А то этот законопроект реально, как за лохов нас держат. Хоть бы постыдились
И квартиру - это мало за тот ад, через который проходят там мужчины.
А тут бесплатную учебу предлагают 🙈 нет слов
PANTERA_KET• 08 сентября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А зачем?
Обычно в вузе есть военная кафедра и в армию после никто не идёт
Далеко не во всех есть военка
Ответ дляRuovet
Кимберли
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
Манька облігація
Каміла11
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
J3sws
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
ZoriyaMasha
Stefaniya K.
Олена Oza
Карінка Шевченко
Лидия К-ик
reb-bekka
Женя же
miya ya
😆я у некоторых из них в бане 😆😆😆 вчера обнаружила
PANTERA_KET• 08 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Да, я так специально и написала
Сейчас все «пока» или «на данный момент» но все может изменится , поэтому вот это «студентов не призывают» никогда меня не успокаивало
И 2,3,4 во насколько я поняла уже не катит
PANTERA_KET• 08 сентября 2023
Ответ дляЕленнн
на жаль, нічого веселого в цьому немає.. ,бо це значить,що не вистачає бійців,і шукають скриті резерви. З такими темпами -жінки массово- то питання часу. (((.
З жинки массово, я начну верить в теорию золотого миллиарда((