bendric• 08 сентября 2023

Бачили проект закону? Безкоштовне навчання у вузі взамін мобілізації?!!

Українським студентам хочуть запропонувати вчитися безкоштовно в обмін на згоду на службу, — законопроєкт на сайті ВР

У ВР зареєстрований законопроєкт з метою стимулювання студентів до добровільної мобілізації. Документ пропонує, що студенти «можуть за власним бажанням дати згоду на призов на військову службу під час мобілізації, у такому разі держава забезпечує їм здобуття відповідної освіти без жодних виплат з боку цих громадян».
Odna Takaya• 08 сентября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
не зроблять вони такого ніколи. від цього не так легко відхреститись, як від фін виплати родині за втрату воїна. тут можна водити за носа і писати що людина безвісті зникла. а з квартирою кожному воїну таке не проканає
Чому не проканає? АТОвцям проканало ж. Спочатку,щось там давали - квартири, землі. Потім на квартири черги ( вже не зрозуміло доки), землю - найдеш вільну - отримаєш, ні то й ні.
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляOdna Takaya
Масштаби не ті, не знаходите?
Odna Takaya• 08 сентября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Масштаби не ті, не знаходите?
Я находжу. А Ви? Якщо в тих масштабах отримували тільки ’приблєжонниє’,то в цих вже ніхто не поведеться. Я навіть не уявляю, чим зможе мотивувати наша влада, при такому відношенні до свого народу, насамперед до військових. Люди вже побачили їхню істину мотивацію. І навіть ті,хто в лютому 2022 самі бігли в воєнкомати, намагаються звільнятись, шукаючи для цього підстави.
sashakaua• 08 сентября 2023
Ответ дляOlya Rybka
Каким образом закончилось? Вот интересно, правда. путин увидит детей депутатов на войне и сразу капитулирует?
Конечно, нет. Там кроме путина полно других персон. Лопатами против ракет и снарядов дальше будем махать?
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляOdna Takaya
я значить не так зрозуміла ваш попередній комент, вибачаюсь)
Mrs.Ochmonek• 08 сентября 2023
Ответ дляJimson
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2139186
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/1865518
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2137047

Батальон ’три сестры’ вызывает у вас больше доверия? Какая из трех всех прекрасней и милее?
Ця депутатка обдурює і просуває побажання рф, який зв´язок з сестрами?
Soufit• 08 сентября 2023
Ответ дляsashakaua
Лопатами??
Jimson• 09 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мне очень не хочется объяснять вам значение слова ’тугоплавкий’.
А_К_М• 09 сентября 2023
Ответ дляJimson
’На безвісті зниклого виплачується його зарплата’
’А на нулі зарплата хороша’

Ну вот что вам сказать, такого хорошего? В трех словах не уместишь.
Та кажіть що хочте,тема все одно заказуха і вороже іпсо, її закривати треба.
Мій комент був у відповідь, що статусом пропав безвісті хтось економить гроші щоб не виплачувати близьким. А я кажу, що економія така собі, бо весь час у полоні або пропалий без вісті виплачується зарплатня.

Влізла в діалог, так хоч розумійте про що мова
А_К_М• 09 сентября 2023
Ответ дляsashakaua
А у нас тільки лопати, правда ж?

Цікаво, куди дивляться адміни, гхм.
sashakaua• 09 сентября 2023
Ответ дляА_К_М
А у нас тільки лопати, правда ж?

Цікаво, куди дивляться адміни, гхм.
Может, у вас мужья-сыновья в элитных войсках где-то, а моим надо даже на аккумуляторы деньги собирать, форму выдали на 4 размера больше, в т. ч. и обувь огромная, через 2 дня ноги были в волдырях, но да, хоть целы. броник хотите, сами ищите. Поэтому и лопаты, видимо, не у всех даже.