Привіт з ботойбіччя• 09 сентября 2023

Навіяно темою, що дитина хоче квартиру

Згадала одного свого знайомого, пішли не то прогулятись, не то на побачення. Розповідав таку ж історію. Він один в родині, постійно вимагає, от просто вимагає в батьків, щоб вони кудись переїхали, чи то на дачу чи куди, і лишили йому квартиру, бо цитую "йому треба будувати своє особисте життя". Розповідав про маму, що вона вчитель малювання, веде гурток творчості, в неї багато подруг і взагалі активне соціальне життя. Так образливо за тих батьків стало. Рости, виховуй, а потім ось таке ставлення у відповідь. До слова - це було наше останнє побачення. По сьогоднішній день я думку не змінила. Життло дітям по можливості і по бажанню, такі вимоги вважаю недопустимими
Невловимий Джо• 09 сентября 2023
что эта ’ учителька ’ воспитала , то і має
автор Привіт з ботойбіччя • 09 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Жах просто. Це ж мабуть - все синачкі, все махєнькому
Коренная киевлянка• 09 сентября 2023
Ужасная тема.
Автору под 40, у самой уже могли бы быть взрослые дети. А квартиру им купить не смогла. И что? А надо с ней не общаться. Судя по всем ответам.
Общество деградирует.
Печально.
Лінива, не каюсь• 09 сентября 2023
Там автор мало что пишет, ничего не понятно .
А вообще да у меня муж в приймах 40лет, его брат 50лет тоже впрыймах и вот этот брат постоянно требует мать продать двушку и ему денег дать за его часть, а то что маме жить негде его неволнует.
Хотя его дочь уже много зарабатывает и наверное ему сама жилье купит
Дама_из_рекламы• 09 сентября 2023
И я знаю такую учительницу, собственной сын её постоянно из дома гонит а приводит туда баб они там оргии устраивают, что ей приходится уходить и по улицам слоняться. Говорит не нравится оставь мне эту квартиру и иди на дачу живи, или снимай
Ответ дляКоренная киевлянка
Ужасная тема.
Общество деградирует.
Печально.
Так мені під 40. Діти в мене маленькі ще. А свою квартиру і не одну я сама заробила, а не вимагала в когось. Деградую?
Коренная киевлянка• 09 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не про вас.
Про топовую тему.
Ответ дляДама_из_рекламы
От от, але там ще батко на той час був. Чого вони мовчали йому у відповідь - не ясно
Ответ дляКоренная киевлянка
Я не про вас.
Про топовую тему.
Вибачте, я не зрозуміла
Коренная киевлянка• 09 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вибачте, я не зрозуміла
И вы меня. 😇
Дуже дуже вумна• 09 сентября 2023
Прочитав ту тему. Я зрозуміла по іншому. Матері тої дитини не має. Тобто або вона померла або не благополучна. Батько відмовився від сина ну спихнув на діда і бабу. А то що він вимагає, якгпо закону то все ок. Можливо мама померла і там є його частина, а батько віддав жити діду з бабой. Дитина повишбути завжди на першому місці. Якг грубо то нова жінка пише ’власного житла в мене не має і докласти потім купити квартиру ні у неї ні у чоловіка не має’ а син хай іде і заробляє сам нема чого вимагати. А якщо там біла приватизація і цей хлопець в ній був і спадок там його. В реальному є. Тоді все вірно чому якась тьотя може жити окремо а він гірше?!!!
Ответ дляДуже дуже вумна
Мені навіяло схожу, але все ж інакшу історію. І хай в цього мого кавалера третина по закону - це дає йому право спровадить батьків в село чи куди?
Ок, квартира і так дістанеться йому. Бо інших дітей нема. Але.. або йди заробляй зараз на свою, або чекай. Я так бачу
Дуже дуже вумна• 09 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Живе собі сім´я купила квартиру чи отримала від держави. І у них є дитина. Потім жінка помирає і дитині від матері нічого. Ні мами ні спадку. А приходить інша жінка яка качає права. Нікому не потрібно болото мішати. А просто по закону що там належить тому хлопцю ТЕЦ віддати і все. А то що тьоті тій не має де жити то вона ду...а що не змогла заробити собі на житло.
Дуже дуже вумна• 10 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А батько що не може заробити ? Чи він жінку´нову розвлікає?! Тема боєдоаа взагалі. Все що ще раз підтверджує і дає нам зрозуміти що діти потрібні в тільки матерям і це питання потрібно завжди тримати на контролі щоб твоя дитина не лишилася на вулиці не залежить від того який чоловік класний.
автор Привіт з ботойбіччя • 10 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Я з вами не погоджуюсь. Половину віддай зараз, а сам йди на вулицю? Бо 2к це ніколи не рівно дві 1к