Флюорография гуся• 10 сентября 2023
Сколько может длиться такой роман?
Бабочки в животе , химия между нами, танцы, шампанское , то Буковель, то Яремче, то Шешоры, везде везет, в 6 утра кофе в постель с цветами , а в 9 завтраки овсянка, бутербродики с икрой , и все красиво на столе , белые салфеточки , приборы , шампанское . На обед сам готовит все вкусненькое , вечером шашлыки и идем гулять к речке. Такая сладкая жизнь она сколько может длится ?
Как подумаю , что надо возвращаться к мужу , не хочу , там все разрушенное , надо снова вкладывать в эти стройки и ремонты . А тут все готовое - живи и наслаждайся .
И мужа бросить не могу -28 лет вместе прожили , он звонит и пишет , как любит и как скучает .
А я теперь люблю двоих .
У кого была подобная ситуация в жизни ? Что вы выбрали и как дальше жили ?
А я теперь люблю двоих .
СкиниУскачи!• 10 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну придуманный ’позитив’.
Не знаю конечно что позитивного в изменяющей жене...
Но вам с вашей ’духовностью’ виднее.
Но тема хоть и трольная, но для основного контингента этого форума - развенных 40+ очень вдохновляющая.
Но вам с вашей ’духовностью’ виднее.
Я читаю Порадницю з 14го року. Розведені тут зазвичай молоді жінки, до 40. Є і старші, але більшість , це молоді жінки з малими дітьми. І теми такі ж. Як знайти чоловіка, коли в тебе діти.
Жінка 40ка років, якщо при розумі, її не треба надихати темами такими). Ця тема, або істерика щастя людини, у якої ніколи не було такого життя. Хоча описано речі, які є у любої пари одруженої. Або дійсно , щоб потролити когось, відповіді про це свідчать. Автор тут пише, наче не знає реакції.
Уравнобешенная• 10 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Тут очень много тем ’как найти пару в 40+, в 45+’ всегда было.
Уравнобешенная• 10 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Які ви обізнані де чиє
Смішно ))))
Ще невідомо де ви будете в 40+
Смішно ))))
Ще невідомо де ви будете в 40+
Я и так знаю. Мне 45.
Поэтому и пишу что вы троль
СкиниУскачи!• 10 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Так, є і такі. Але більшість розведених всеж до 40, принаймні такі тут теми часті. Можливо розводяться всі , а пишуть молоді більше. Та і в житті, в оточені більш молоді розлучені. Покоління інше, не так терпимі один до одного, або нема поваги.
Ну і основне, що я писала, це те, що на жінку за 40 такі теми мало впливають, вони вже по іншому дивляться на життя. Фігня такі теми для них, а не натхнення.
Флюорография гуся
• 10 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я и так знаю. Мне 45.
Поэтому и пишу что вы троль
Та пишіть що завгодно
Це ваше право
Дякую за увагу до моєї теми та мого життя 👍
Це ваше право
Флюорография гуся
• 10 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую за увагу до моєї теми та мого життя
Осуджуйте своє , будь-ласка🖐
СкиниУскачи!• 10 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Осуджуйте своє , будь-ласка🖐
А кому ж ви тоді тут пишите? Це не ваш щоденник. Ви написали, читайте коментарі. Я себе тупою ніколи не вважала, але не розумію, навіщо створювати такі теми, щоб потім всім відписувати :’ ви всі придурки, а я щастлива, ви заздрите, а мене пре так писати, що капець’)))
Створили тему, то читайте реакцію і думки людей.
Вам не вірять не тому, що такого не буває, так живуть багато родин, не в гавномутних відносинах, де зради є.
Просто ваші відповіді визвали таку реакцію, ось і маєте. Та і не любять тут не підстилок, не зрадниць. Ну ви це як пишите, повинні розуміти.
Флюорография гуся
• 10 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Навіщо оця брехня ваша тут простиня?
Жодного слова я не написала з того , що ви отут накатали
Підстилка і зрадниця ви - бо на більше не здатні , аніж оте випльовувати в світ - брехню і плітки , не треба мене любити - я вас цього і не просила )))
Тут не тут
Боже яка єрєсь ))
Вас забула запитати - чи створювати мені свою тему чи ні )
Мені ваша віра не потрібна абсолютно 💯
Тут не тут
Боже яка єрєсь ))
Мені ваша віра не потрібна абсолютно 💯
Флюорография гуся
• 10 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Пре якраз вас - ненавистю , якимись образами на життя , строчите фантазії свої і єрунду )
Така дивна реакція на чуже життя ))
Теща дочки• 10 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Не завидуйте
Та чего мне завидовать. Мне ещё до климакса дожить. Мне просто любопытно как это удаётся так феерично, как автору. Думала секрет какой узнать или совет дельный. Ведь реалии совсем об обратном говорят. Но что-то автор слился.
Флюорография гуся
• 11 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Вам може і говорять обратнойє ваші ж реалії ( співчуваю )
Ви і сліважтєсь
Я свою відповідь чітко написала
Не вмієте читати - є буквар
А як подобається єрєсь строчити по клавіатурі -то на здоровʼя
Ви і сліважтєсь
Я свою відповідь чітко написала
Не вмієте читати - є буквар
Теща дочки• 13 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Ви і сліважтєсь
Я свою відповідь чітко написала
Не вмієте читати - є буквар
Ви і сліважтєсь
Я свою відповідь чітко написала
Не вмієте читати - є буквар
Вы что-то выпили?
Флюорография гуся
• 13 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
До сих пор не отпускает
Вас
Це ж треба тиждень так болить голова , що я абсолютно здорова в свої 50 ще й щаслива )))
Теща дочки• 13 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Вас
Так это вы мне пишите
я вопроса не задавала а вы пишите. Причём такую охинею что даже прочитать невозможно, не то, что смысл уловить. Про выпила можно было и не отвечать, но я ж говорю, вас не отпускает.
Флюорография гуся
• 13 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Так это вы мне пишите
Да отстаньте и примите уже тот факт , что быть здоровым в 50 лет это норма
Ну достали своими болячками уже
Еще и читать не умеют
Ну достали своими болячками уже
Еще и читать не умеют
Флюорография гуся
• 13 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Так это вы мне пишите
Вас не отпускает
Абы чего ляпнуть
Так кто «слилась» в итоге ? Ваша врач ?
Мои сочувствия
Абы чего ляпнуть
Так кто «слилась» в итоге ? Ваша врач ?
Мои сочувствия
Теща дочки• 13 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Ну достали своими болячками уже
Еще и читать не умеют
Ну достали своими болячками уже
Еще и читать не умеют
Да, сложно читать когда писать не умеют.
Флюорография гуся
• 13 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Так не читайте
Жизнь проста и легка
Сочувствую , что у вас все сложно
Даже с чтением
Жизнь проста и легка
Сочувствую , что у вас все сложно
Даже с чтением
Теща дочки• 13 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Так не читайте
Жизнь проста и легка
Сочувствую , что у вас все сложно
Даже с чтением
Жизнь проста и легка
Сочувствую , что у вас все сложно
Даже с чтением
Я поняла, вы просто, извините,тупая. Что в интелектуальном плане что в эмоциальном.
Женщина хотите эмоций-расскажите мужу о рогах. А от меня отстаньте. Мне вы неинтересны. Реально со стеной проще общаться чем с вами