Вчителька з мікрорайону• 10 сентября 2023
Халаты из хлопка как ниша? Вы бы купили подобные?
Халаты как пример, такого плана, если что это Marimekko, они по 7 тыс стоят. Мне дизайн очень нравится и что из хлопка. Или вы любите только халатики от Виктория Сикрет?
Я не Тролль• 10 сентября 2023
Автор, вы в Финляндии?)
Даже здесь не всем по душе этот бренд, а учитывая завышенные цены....
Леди_на_драндулете• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
по квартире) можно и на пляж)
Я не ходжу в халаті. Тільки пімля душу і люблю пухнастий. Цей невідомо куди. На пляж? Та ну.
Леди_на_драндулете• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ніша? Раніше відокремлювалися лише прихильники смердючого за кілометр, тепер вони ще собі особливий (?) одяг вигадали 😆
Халати мені подобаються, я б таке залюбки носила, але не за 7000 грн. Віку сікрет не дуже полюбляю, щось я не зрозуміла від чого там Вау. Раніше купальники купляла виключно з того, що можна окремо верх та низ купляти. А білизна мене не вразила
Омг))) Це ніша на ринку! при чому тут парфюми. Аби ляпнути
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
я и не собиралась продавать за такую цену, показала как пример фото халатов известного бренда, но уточнила цену, потому что представляю как бы тут начали писать что такое Г не носят
Тут вже неодноразово у темах відписувалися, що вдома носять старе, те що на вулицю вже не вдягнути. Тобто багато хто взагалі не має розуміння, що одяг буває домашній і що його окремо цілеспрямовано купують.
Леди_на_драндулете• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Це я знаю. Мені просто смішно, що все максимально вартісне називають нішею. Звичайний, гарний не заперечую, халат називати нішею виключно через те, що купити його може обмежене коло. Ну таке…
Я нещодавно дивилась дитячий одяг Гуччі - сукня за €1100. Так то люкс чи ніша? Чи просто відомий дорогий бренд?
Ви не в собі? Ніша на ринку, це як частина ринку, може навіть щось дешеве бути.
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Перше речення в моїй попередній відповіді. Перечитайте, будь ласка, уважніше 🙂
Можливо я не достатньо зрозуміло висловилася. Малось на увазі, що сам по собі термін «ніша» вже перейшов у визначення чогось дуже незвичного, дорого, для вузького кола. Погодьтеся, що «ніша масмаркет» чи ніша «дешевого сегменту» не кажуть. Тобто як пишуть «ніша» то мають на увазі саме максимально дороге та обмежене, не для всіх, а лише для обраних
Леди_на_драндулете• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Не погоджусь. Так говорять мами на лавочці. Люди з освітою чудо розуміють що таке ніша на ринку.
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Добре. Не буду сперечатися. Можете вважати мене мамою на лавочці. Без освіти
Броніки для Моніки• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
цену написала чтоб не обсирали и не назвали дешманом
Так он после стирки все равно станет как простынь, это на картинке красивое кимоно
Добрый Йиннот• 10 сентября 2023
Мені здається, щоб вигідно продавати подібні речі, треба старанно працювати над антуражем. Якісні фото, вдала презентація - ось запорука успіху.
Ластоноша• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вы совсем не понимаете, о чем речь. Вообще. У Вас ’ниша’ плотно ассоциируется с парфюмерией, люкс зачем-то, приплели.
Ластоноша• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Бесполезно объяснять.
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
Та все, не нервуйтеся. Я ж вже погодилась, що в мене рівень мами з лавочки, без освіти. Поспілкуйтесь з Леді_на_драндулеті. Ви з нею освічені, на одній хвилі так би мовити.
Столічна штучка• 10 сентября 2023
Когда уже мозги начнут продавать, хотя бы с минимальным количеством такта и интеллекта а-ля массмаркет, на нишу не надеюсь.
Само_достаточная• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Чучало яблуні• 10 сентября 2023
Мне нравятся, но для меня это слишком дорого. Для дома у меня одежда от Оlsen 100%лен или длинные хбшные рубашки Hilfiger.
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
фото
Сподіваюсь, що ви потішили своє самолюбство та підняли свою самооцінку. Гарного вам дня
Само_достаточная• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ви дивна. Вчитись ніколи не соромно і не пізно.
a.ostroverh• 10 сентября 2023
Чисто визуально нравятся
Ношу, утром, за чашкой кофе
Но 7000 как-то визуально они не стоят. Выше написали правильно, возможно с классными фотками ’заиграли’ бы
Нравятся прибалты, aruelle
У них достаточно много вискозных вещей
И флисовый халаты и пижамы
При этом расцветки не вырви глаз
Ну и цена приемлимая
Ношу, утром, за чашкой кофе
Нравятся прибалты, aruelle
У них достаточно много вискозных вещей
И флисовый халаты и пижамы
При этом расцветки не вырви глаз
Ну и цена приемлимая
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Згодна. Питання тільки в кого 😉
Само_достаточная• 10 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Згодна. Питання тільки в кого 😉
Загугліть книги з економіки і маркетингу, там виберете.
Tatyana_tr• 10 сентября 2023
Я бы позиционировала больше не как домашние, а как пляжные, для бани/сауны/бассейна и т.п.
В любом случае вам удачи в новом деле!
Вишневий цвіт• 10 сентября 2023
Ці халати подобаються, їхня ціна - ні. Я якраз шукаю такий халат (не полієстр 🤯, не махру, не трикотаж). Але і довжину хочеться міді, щоб можна було сміливо сісти не притрумуючи подол.
Баба_Воля• 10 сентября 2023
Ответ дляa.ostroverh
Чисто визуально нравятся
Ношу, утром, за чашкой кофе
Нравятся прибалты, aruelle
У них достаточно много вискозных вещей
И флисовый халаты и пижамы
При этом расцветки не вырви глаз
Ну и цена приемлимая
Ношу, утром, за чашкой кофе
Нравятся прибалты, aruelle
У них достаточно много вискозных вещей
И флисовый халаты и пижамы
При этом расцветки не вырви глаз
Ну и цена приемлимая
Нема такого слова «прібалти», досить принижувати наших союзників совковою лексикою. Вам приємно було б чути «хохли шиють»?
Бодіпозітівна• 10 сентября 2023
Если бы у меня была горничная, повариха, а я только ходила красивая по дому то конечно бы купила) Думаю такие халатики не для того чтобы стоять у плиты в нём и мыть доместосом унитаз)