Люблю Украину• 10 сентября 2023
Хризантемы киев
Девочки, где покупаете хризантемы на посадку?
Хвець-тець• 10 сентября 2023
Шаровидні купую навесні черенками через олх - прекрасні, ні разу ще не обдурили. Звичайні - на базарах у бабульок в жовтні, щоб вже квітли і вибрати квіти. В магазинах, мені здається, дорожче вийде
Вічний двигун• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Там наверное дорого
Зависит от размера и сорта
Хвець-тець• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлия 0811
Уже цвітуть?
Дивлячись, які. Жовті ранні давно відцвіли, ось фото за 12 ЛИПНЯ. Деякі тільки розпускаються, деякі ще геть в пуп´янках. Не викопую, зимують всі добре
Люблю Украину
• 10 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Підкажіть будь ласка, не вкриваєте нічим на зиму? Чи ви с півдня?
Хвець-тець• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Київська область, нічим не вкриваю, не нагортаю, не викопую - нічого їм не роблю взагалі! Зараз зими теплі, все зимує і так. Буває, коли зима сильно морозна, то один чи два якихось не виживуть - ну то й фіг з ними, а інші виживуть, розсаджую їх.
Люблю Украину
• 10 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Дача теж в області, хочу спробувати посадити такі, дякую
Хвець-тець• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Шаровидні саджайте навесні, бо зараз вони всі великими готовими кущами продаються, поки приживуться, то будуть ще взимку вразливі. Ну і зараз вони вже дорогі, бо дорослі, а навесні ті черенки дуже дешево коштують, гарно приживаються, виростають великі кулі та йдуть в зиму добре
Люблю Украину
• 10 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Дякую за пораду, як раз хотіла велику куплять, почекаю весни